Garanti İlaçlama

Adakent Böcek İlaçlama

Adakent, Beylikdüzü ilçesine bağlı semtlerden biridir. Beylikdüzü ilçesi yeşil alanlara sahip bir bölgedir. Yeşil alanlarda, ağaç ve çalılıkların fazla olması beraberinde haşere problemini getirmektedir. Yeryüzünde yaşam süren milyonlarca haşere grubu bulunmaktadır. Bu canlılar her mevsim karşımıza çıkabilirler. Özellikle yaz ayının gelmesiyle birlikte yeşillik alanlarda haşereler hızla üreme aşamasına girmektedir. Adakent böcek ilaçlama servisi olarak Adakent bölgesinde haşere ve kemirgen problemleriyle sıklıkla karşılaşmaktayız.

Haşere ve kemirgen grupları çok hızlı üreyen canlılardır. Bir gecede bulunduğu ortama milyonlarca yumurta bırakan haşere türleri bulunmaktadır. Haşere ve kemirgenlere karşı profesyonel destek alınmadığı takdirde bu canlılar maddi kayıplara ve ciddi sağlık problemlerine neden olacaktır.

Adakent böcek ilaçlama firması, Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahip yasal bir firmadır. Günün 24 saati ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Hedefimiz sağlıklı ve güven dolu ortamlar oluşturmaktır.

Adakent böcek ilaçlama firması olarak, tek tip ilaçlama yöntemi kullanmıyoruz. Haşere ve kemirgen türüne göre gelişmiş ilaçlama tekniklerimiz bulunmaktadır.

İLAÇLAMA TEKNİKLERİMİZ;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Ulv ilaçlama

Kullanmış olduğumuz tüm ilaçların ve ilaçlama yöntemlerinin insan ve çevre sağlığına herhangi bir zararı dokunmamaktadır. Haşere ve kemirgen türüne göre belirlenen ilaçları kullanmamız sayesinde en kısa sürede çözüme ulaşmaktayız.

Adakent ilaçlama şirketi olarak uzman kadromuzla 7/24 saat hizmet sunmaktayız. Merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak ve randevu talebinde bulunmak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir