Garanti İlaçlama

Adalar Böcek ilaçlama

Adalar böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Adalar semtine garantili böcek ilaçlama hizmeti alın!

Garanti ilaçlama, Adalar Böcek İlaçlama servisleri ile İstanbul’un tüm adalarında hizmet vermektedir. Adalar böcek ilaçlama firması, aynı zamanda fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetleri de vermektedir. En ekonomik fiyatlarla tüm haşere türlerini ilaçlayan Adalar böcek ilaçlama İstanbul’daki tüm adalara aynı fiyatlandırma ile uygulamada bulunmaktadır. Adalar İlaçlama olarak başta fare ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama olmak üzere karşınıza çıkabilecek tüm haşerelere karşı hizmet vermekteyiz.

Adalar Böcek İlaçlama Hizmeti 

Adalar Böcek ilaçlama, 15 yıllık bilgi ve tecrübesiyle hizmetlerine devam eden adalar ilaçlama olarak,çevreye ve insan sağlığına  zarar vermeden Dünya Sağlık Örgütünün Onaylamış olduğu böcek  ilaçlarla ile  uygulama yapmaktadır.

Böcek İlaçlama Adalar, kalitesinden, güvenilirliğinden, ekonomik fiyatlarından hiçbir zaman ödün vermeyen şubemiz, araştırmaya ve gelişmeye vermiş olduğu önemden dolayı Sektörde lider durumu ulaşmış kurumsak bir kimlikte çalışan yasal bir ilaçlama şirketidir. Türkiye’de ilaçlama servisleri arasında TSE belgesini alan ilk firmalardan olan firmamız,2003 yılında  ISO 9001:2000 belgesi ile kalitesi belgelemiştir.

7/24 Böcek İlaçlama Hizmeti 

Adalar böcek ilaçlama yılın her ayı hiçbir mekan, böcek ve kemirgen ayrımı yapmaksızın 7/24 saat böcekler ile mücadelesine devam etmektedir. Hizmet almak istediğiniz, Adalar böcek ilaçlama şirketlerini mutlaka iyi araştırmalı ve gelen personellerden belge istemelisiniz. İlaçlama öncesi ve sonrası tam destek veren firmamız her ilaçlama sonrası tüm müşterilerine gerekli yasal evrakları sunmaktadır. Adalar böcek ilaçlama servisimiz, Adalar ilçesinde ve tüm mahallelerinde ev, işyeri , otel ilaçlama ve tüm yapılar için ilaçlama yapmaktadır.

Adalar böcek ilaçlama, ekonomik fiyatlarla garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Fırsatlarımızdan faydalanmak için Garanti ilaçlama irtibat numaralarından bizi arayabilirsiniz.

Adalar Tarihçesi

Adalar ilçesi, İstanbul’un Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sedef adası, Sivri ada, Yassı ada, Kaşık Adası, Tavşan Adası ve Büyükada olmak üzere 9 adadan oluşan bir ilçesidir. Nüfusu toplamda yaklaşık 20.000 kadar olan adalar ilçesinin merkezi Büyükada’dır. Adalar ilçesinin bir diğer adı da Prens Adaları’dır. Bunun nedeni özellikle Bizans döneminde birçok saray mensubunun sürgün yeri olması nedeniyledir. Adalar böcek ilaçlama, tüm adalarda %100 garantili olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir