Garanti İlaçlama

Alsancak Böcek ilaçlama

Alsancak Böcek ilaçlama , İzmir’in en popüler mahallelerinden biridir. Kafeler, restoranlar, dünyaca ünlü alışveriş mağazaları, barlar, kitapçıların olduğu özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerden biridir. Alsancak’a yolunuz düşerse mutlaka Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ni ve Kordon’u gezmeyi unutmayınız.

Alsancak Böcek ilaçlama Hizmeti

Konak Meydanı, Gündoğdu Meydanı ve İzmir Cumhuriyet Meydanına uğramayı unutmayınız. Özellikle yaz aylarıyla birlikte nüfus yoğunlaştığı için çevre kirliliğiyle de birlikte bölgede çok çeşitli böceklere ve haşerelere denk gelmek mümkün. Alsancak Böcek İlaçlama, sizlere 7/24 böcekler ve haşerelere karşı mücadele etmeniz danışabileceğiniz güvenilir ve garanti sonuç veren bir firmadır.

Alsancak Böcek ilaçlama

Böceklerin ve farelerin en sevdiği alanlar, bodrum katları, zemin katları başta olmak üzere nemli ve karanlık yerleri severler. Evlerde özellikle mutfak ve banyoda dolaşmayı severler. Mutfakta açıkta bıraktığınız sebze, meyve ve yerdeki yemek artıklarına gelirler. Bu nedenle mutfağınızın ve banyonuzun hijyen olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Günlük hayatımızı çekilmez hale getiren bu böceklerin başında, hamam böcekleri, kara sinekler, sivri sinekler, güve, mite, akar, pire, kulağakaçan, tatarcık, gümüş böceği, tespih böceği, kırkayak, örümcek, karınca, sümüklü böcek, çekirge, çıyan, akrep vb böceklerdir. Bu böceklere ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz mümkün değildir. Böcek ilaçlama Piyasada çok sayıda böcek ilaçları bulunmaktadır ancak bu ilaçlar kısmen çözüm sağlayan, kökten sonuç vermeyen ilaçlardır. Bu nedenle Garanti İlaçlama şirketi uzman ve eğitimli ekibiyle birlikte sizlere bu konuda kesin ve güvenilir çözüm sunan bir firmadır.

Alsancak Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak alanın metre karesine göre farklılık göstermektedir.

İnsan sağlığını biyolojik ve psikolojik olarak etkileyen bu böcekler ve haşereler çok çabuk üreyip çoğaldıkları için çok çeşitli tehlikeli hastalıklarında virüslerini çok kolay yayabilirler.

Bu hastalıklar arasında, veba, verem, böbrek yetmezliği, akciğer kanamalarıdır.  AIDS, hepatit, bağırsak enfeksiyonları, lenf ödemleri, fil hastalığı, astım, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar..vb hastalıklardır.

Bir böceğin veya haşerenin ısırmasına maruz kaldığınızda ortaya çıkacak belirtiler, ishal, yüksek ateş, iştahsızlık, ciltte kızarıklık ve kabarcıklar, ödem, şiddetli kaşıntı, koma, şok, havale, titreme, yorgunluk, uykulu hal, bilinç kaybı..vb belirtilerdir. Bu belirtiler en az üç gün devam ediyorsa mutlaka bir doktora görünmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir