Garanti İlaçlama

Altıntepsi Böcek İlaçlama

Altıntepsi böcek ilaçlama servislerimiz tarafından uygulanan tekniklerin tümü, sektörün en kaliteli cihazlarıyla yapılmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz ekipmanlarını,  en son teknolojide üretilen cihazlardan seçmektedir. Ekipmanlarıyla en dar alanlara bile ulaşmakta, alandan böceklerin yaydığı bakterileri dezenfekte etmektedir.

Altıntepsi böcek ilaçlama hakkında

Böcekler ve kemirgenler halk sağlığını tehdit eden zararlı canlılardır. Altıntepsi böcek ilaçlama hizmetlerimizle, zararlı canlıların tümünü kontrol altına almaktayız. Dünya Sağlık Örgütü’nün öngördüğü koşullarda hizmet vermekteyiz. İlaçlarımız, Sağlık Bakanlığı izinlidir. Halk ve çevre sağlığına zararlı değildir. Kaliteli hizmet ve kurumsal şirket politikasıyla hizmet veren şirketimiz, daha sağlıklı koşullarda yaşamanız için çalışmaktadır. Sizlere sağlıklı yaşam alanları oluşturmak için böcekleri garantili yöntemlerle kontrol altına almaktayız.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Jel ilaçlama

Böcekler İnsan Sağlığına Nasıl Zarar Verir?

Haşerelerin üremesini gerçekleştirebilmesi için nemli alanlara ihtiyacı vardır. Tuvalet, banyo, depo, kömürlük gibi nemli alanlar, bakterilerin yerleştiği alanlardır. Ayrıca böceklerin çoğu, insanların besin artıkları ile beslendiği için artık yiyeceklerin üzerine toplanabilirler. Bozulmuş gıdalar, bakteri üretmektedir. Çöp kutularının etrafında da, çeşitli böcek türlerine rastlamak mümkündür. Böcekler zararlı mikroorganizmaları sırtlarında taşıyarak, yaşam alanlarımıza sokarlar. Yaşam alanlarında bakteri, virüs, ve mikrop gibi zararlı mikroorganizmaların bulunması, çeşitli hastalıklara yakalanma riskimizi de arttırmaktadır. Sağlıklı alanlarda yaşamak için böceklerden kurtulmak şarttır.

Fareler de, halk sağlığı için büyük bir tehdit unsurudur. Fare ilaçlama hizmetlerimizle de, halkımızın sağlığını güvencemiz altına alıyoruz. Altıntepsi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, böceklerin yuva yapabileceği her alanda gerçekleştirilmektedir.

Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

kalorifer böceği, örümcek, tahtakurusu, akar, Alman hamam böceği, lağım faresi, bit, gümüş böceği, eşek arısı, halı böceği, kulağakaçan böceği, tatarcık, kör fare, pire, çatı faresi, kertenkele, kırkayak, karınca, uyuz böceği, mite, kene, fındık faresi, ev faresi, güve, sinek, sivrisinek, mayt, kakalak, hamam böceği, karafatma, çekirge, salyangoz, Amerikan hamam böceği, çıyan, sıçan, tahtakurdu, yaban arısı, yılan, teşbih böceği, akrep, pamuk faresi

Böcek ilaçlama Altıntepsi semtinde, oldukça ekonomik fiyatlara gerçekleştirilmektedir. Bağcılar’ın bütün semtlerine 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir