Garanti İlaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar ilçesi İstanbul’un Avrupa Yakası içerisinde yer almaktadır. Garanti ilaçlama şirketi İstanbul’un tüm semtlerine ilaçlama hizmeti verdiği gibi Avcılar böcek ilaçlama servisi ile 7/24 hizmetinizdedir.

Avcılar böcek ilaçlama firması, Türkiye’nin Böcek ve fare ilaçlama sektöründe tartışmasız lider firması olan Garanti ilaçlama şirketinin kanatları altında Avcılar’da hizmetine devam etmektedir.

Uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübeyle ev, ofis, apartman, depo, işyeri, fabrika, havalandırma, bina, okul, hastane, yurt, okul, site, park, bahçe gibi yaşam alanlarınızda tehdit oluşturan tüm haşere ve fare türlerini açık, kapalı mekan ayrımı yapmadan ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Avcılar böcek ilaçlama hakkında

İstanbul Avcılar böcek ilaçlama şirketleri arasında müşterimize sunmuş olduğumuz alternatif haşere ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde yaşam alanlarınızı gün içerisinde kısa bir zamanda pratik bir sistemle uygulamaktayız.

Böcek ilaçlama Avcılar olarak, sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonlarını kullanarak haşere türlerini kısa zamanda yok ediyoruz.

Zararlı Haşereler

  • Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan,güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi
  • çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma
  • mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge,  kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği

Firmamız, uygun böcek ilaçlama fiyatları ile %100 garantili ve ekonomik çözüm sunuyor. İlaçlama fiyatları tüm İlçe ve semtlerimizde aynı rakamlara uygulanmaktadır.

Avcılar’daki Böcek ilaçlama firmalarının taşıması gereken önemli özellikler;

  • Sağlık Bakanlığından onaylı ve Ruhsat sahibi olması
  • Sektörde kaç yıl deneyim sahibi olduğu
  • Yapılan çalışmaları referans gösterebilmesi
  • Böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama gibi uygulamaların tümünde kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı olması
  • İlaçlama yapacak personelin gerekli eğitimleri almış olması

Firmamız, böcek ilaçlama firmaları arasında sahip olması gereken tüm özelliklere sahip yasal bir şirkettir. Böcek ilaçlama şirketimiz günün 24 saati haftanın 7 günü Müşterisine en kaliteli ve güvenilir ilaçlama hizmetini sunmaktadır.

İstanbul Avcılar böcek ilaçlama şirketi ile irtibata geçerek yaşam alanlarınızda yer alan haşere ve fare türlerinden kısa zamanda kurtulmanız mümkündür. Müşteri Temsilcilerimize 7/24 ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür.Böceklerden kurtulmanın yolları firmamızın sunmuş olduğu profesyonel yöntemlerle artık çok kolay.

Avcılar’da En Çok Şikayet Aldığımız Semtler;

Ambarlı Böcek İlaçlamaGümüşpala Böcek İlaçlamaFirüzköy Böcek İlaçlamaMahmutpaşa Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir