Garanti İlaçlama

Ayazağa Böcek İlaçlama

işli Ayazağa böcek ilaçlama servisi olarak, Ayazağa bölgesinde oluşan tüm haşere ve fare problemleriyle profesyonel olarak ilgilenmekteyiz.

Ayazağa böcek ilaçlama servisi

Sağlığımızı ve yaşam alanlarımızı tehdit eden zararlı böcek ve farelere karşı tüm mekanlarda ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ayazağa böcek ilaçlama hizmetimiz Garanti garantisindedir.

Her böcek ve fare türü eve girer mi?

Böcek ve fare türleri yapıları gereği yaşadıkları bölgelere göre farklılık gösterebilirler. Bu canlıların birçoğu doğa ortamında yaşamaya alışkın olsa da kapalı ortamlarda da barınabilirler. Yiyecek bulmak ya da kendini tehlikede hissettiğinde korunmak için kendi yuvalarından çıkan tüm böcek ve fareler kapalı alanlara geçiş sağlayabilirler.

Haşere ve fareler eve girer mi?

Haşere ve fareler beslenme şekillerine göre insanlarını ısırırlar. Özellikle kan emerek beslenen böcekler insanları ısırarak cilt hastalıklarına, kalıcı yara izlerine neden olurlar.

Bazı böcekler kendisini tehlikede hissettiği zaman kendini savunmak içinde ısırırlar. Özellikle fareler çok zeki canlılardır. Kendileri için tehlike yaratan durumları sezerek kendilerini savunmak için saldırıya geçerek ısırabilirler. Bireysel yöntemlerle haşere ve farelerle mücadele etmek çok tehlikelidir.

Haşere ve farelerin taşımış olduğu mikrop ve virüsler insanların ciddi sağlık problemleri yaşamalarına neden olabilir. Geçmiş zamanlarda haşere ve farelerden bulaşan salgın hastalıklar nedeniyle çoğu kişinin hayatını kaybettiği bilinmektedir.

Haşere ve farelerden bulaşan hastalıklar;

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Cilt hastalıkları
  • Tifüs
  • Grip
  • Bağırsak hastalıkları
  • Dizanteri

Sağlığımızı ve yaşam alanlarımızı risk altına alan haşerelerden korunmanın en güveli yolu ilaçlama hizmeti almaktır.

Ayazağa böcek ilaçlama firması olarak alanında uzman bir kadroyla hizmet vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz ilaçların tümü haşere ve fare türüne göre özel olarak üretilmiştir. Böylelikle haşere ve fareleri kısa sürede etkisiz hale getirmekteyiz. Yaşam alanlarınızı ilaçlarken kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup insan sağlığına zarar vermez.

Müşteri temsilcilerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Ayazağa böcek ilaçlama firmasından böcek ilaçlama veya haşere ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir