Garanti İlaçlama

Bağcılar Böcek ilaçlama

İstanbul’un en büyük ve en çok göç alan ilçelerinden biri olan Bağcılarda, nüfusun hızla artması ve yerleşim alanlarının çoğalmasıyla birlikte böcek ve haşerelerde bir o kadar çoğalmaktadır. Bağcılar böcek ilaçlama yaptığımız semtlerin başında geliyor.

Haşere ve fare türleri insanların yoğun olduğu bölgelerde daha çok sık görülmektedir.

Bağcılar böcek ilaçlama hakkında

Karafatma, mite, gümüş böceği hamam böceği, , yaban arısı, karınca, salyangoz, eşek arısı,  yılan, halı böceği, uyuz böceği, kene, pire,, bit, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, sıçan,  böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan,  güve, örümcek,tatarcık, tespih böceği, kertenkele, kırkayak, tahta kurdu, akar, lağım faresi, çatı faresi, çekirge, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kör fare, sivrisinek, akrep, kakalak.

Bağcılar servisimiz her bölgeye özel ekipler kurarak müşterilerine hizmet sağlanmaktadır.Beslenmek için insanların yoğun olduğu bölgelerde yiyeceklerimize ya da insan atıklarına yönelen bu zararlı canlılara kanalizasyon gibi gider canlıları olduğu için bünyelerinde çok sayıda mikrop bulunmaktadır.

Bu mikroplar insanlara bulaşması durumunda çok sayıda salgın hastalığa neden olmaktadır. Bu nedenle İstanbul Bağcılar Böcek İlaçlama ekibi uzman kadrosu ile ilçe genelinde sürekli olarak sağlıklı bir ortamda yaşamanız için çalışmalarını sürdürmektedir. Garanti ilaçlama şirketi olarak, Bağcılar böcek ilaçlama firmaları ile Bağcılar ilçesinde ve tüm mahallelerinde haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Garanti Böcek İlaçlama

1994 yılında zararlı böceklere karşı mücadele amaçlı ziraat mühendisleri ve veteriner hekimlerden oluşan uzman bir kadroyla kuruluştur. 10 gezici servisimizle Bağcılar ilçesinin neresinde olursanız olun hemen hizmetinize hazırız. Amacımız tüm haşereler konusunda yenilikçi çözümler bulmak, insanlarımıza daha rahat bir yaşam sunmaktır.
Böcek türlerini garantili olarak böcek ilaçlama servisi yapan kurumsal, hızlı çözüm ve ekonomik fiyatlar sağlayan Bağcılar ilaçlama ilçe genelindeki en büyük ilaçlama şirketidir.

Kullanmakta olduğumuz böcek ilaçları Dünya Sağlık Örgütü tarafından insan sağlığına zararsız olarak kabul ve onay görmüş ilaçlarıdır. İlaçlama uygulamalarında maddi kazancı geri planda atarak, önce insanlarımızın sağlığını ve rahatlığını prensibini benimseyerek yaptığımız ilaçlama çalışmalarıyla Bağcılar böcek ilaçlama şubemiz gün geçtikçe büyümekte olan sektörün parlayan yıldızlarında biridir.

Bağcılar’da; Demirkapı mahallesi, Güneşli mahallesi, Evren mahallesi, Hürriyet mahallesi, Kazım Karabekir mahallesi ve Kirazlı ve Mahmut bey semt ve mahallerinin tümünde 7 gün 24 saat kesintisiz çalışmaktayız.

Sağlık Bakanlığı tarafından istenilen bütün şartları yerine getirerek aldığı böcek ilaçlama ruhsatı ile yasal bir ilaçlama şirketidir. Özellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla artan böcek ve kemirgen sayısı Bağcılarda ve çevre ilçelerde bu konudan rant sağlamaya çalışan korsan ilaçlamacılarla dolup taşmaktadır.

Bu korsan ilaçlama şirketleri özellikle her böcek türü için aynı dozla ilacı uygulamakta ve bir an önce etki almak için yüksek dozda kaçak kimyasal maddeler kullanmaktadır. Bu uygulamalardan dolayı Bağcılardaki hastanelerde yaz aylarında hemen hemen her gün zehirlenme vakaları görünmektedir. Bağcılar ilaçlama olarak bu korsan ilaçlama firmaları ile başa çıkarak müşterilerimizin güveni çerçevesinde hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bağcılar’da En Çok Şikayet Aldığımız Semtler;

Hürriyet Böcek İlaçlamaYeşilbağ Böcek İlaçlamaNumunebağ Böcek İlaçlamaBarbaros Böcek İlaçlama
Demirkapı Böcek İlaçlamaGüneşli Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir