Garanti İlaçlama

Bahçelievler Böcek İlaçlama

İstanbul Bahçelievler böcek ilaçlama servisi olarak, Bahçelievler’deki tüm semtlere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böcek ilaçlama Bahçelievler ekibi gelen taleplere hızlı bir şekilde müdahale etmektedir. Bahçelievler böcek ilaçlama şirketleri arasında daima en güvenilir hizmeti sunan İstanbul Bahçelievler böcek ilaçlama şirketimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı hizmet vermektedir. Haşere ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama gibi uygulamalarımızın hepsinde Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçları kullanmaktayız.

ETKİLİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Haşere ve fareler üzerinde kısa zamanda etki sağlayan alternatif ilaçlama uygulamalarımız sayesinde yaşam alanlarınızı zararlı canlılardan arındırarak dezenfekte ediyoruz. Sıvı ilaçlama (kokulu ve kokusuz olmak üzere) jel ilaçlama, fare istasyonları gibi modern teknikler kullanıyoruz.

İlaçlama tekniklerimiz firmamız tarafınca gerekli eğitimleri almış, alanında uzman ilaçlama personellerimiz tarafından gerçekleşmektedir. İlaçlama teknikleri yaşam alanlarınızda yuva yapan haşere yoğunluğuna ve ilaçlama uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne göre uzman personellerimiz tarafından belirlenmektedir. Belirlenen ilaçlama yöntemi hakkında değerli müşterilerimize detaylı bilgi verilmekte olup ilaçlama uygulaması sonrasında yapılan çalışmanın raporu çıkartılarak teslim edilmektedir.

Bahçelievler’de böcek ilaçlama hizmetini; ev, işyeri, fabrika, havalandırma, depo dükkân, ofis, yuva, okul, dershane, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı tüm alanlarda profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler İstanbul böcek ilaçlama firması olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri; hamam böceği, kara fatma, fare, sivrisinek ilaçlama bunun yanı sıra, yılan, tahta kurusu, akrep, akar vb aklınıza gelebilecek her türlü böceğe karşı savunma hizmeti veriyoruz

İstanbul Bahçelievler Böcek İlaçlama Fiyatları

Fiyatlandırmamız alan tespiti, haşerenin yoğunluğu ve kullanılacak ilacın miktarına göre belirlenmektedir.

Bahçelievler İstanbul Böcek İlaçlama servisleri olarak Sağlık Bakanlığı tarafından tam yetkili belgeler ve TSE sertifikalı kimyasal ilaçlarla ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler’de En Çok Şikayet Aldığımız Semtler;

Şirinevler Böcek İlaçlamaYenibosna Böcek İlaçlamaÇobançeşme Böcek İlaçlamaSoğanlı Böcek İlaçlama
Kocasinan Böcek İlaçlamaYayla Böcek İlaçlamaSiyavuşpaşa Böcek İlaçlamaHaznedar Böcek İlaçlama
Mahmutbey Böcek İlaçlamaÇalışlar Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir