Garanti İlaçlama

Bakırköy Fare İlaçlama

İstanbul’un Bakırköy ilçesi yoğun populasyonu ile diğer ilçelere oranla öne çıkmaktadır. Bu yoğunluk ile beraber pek çok haşere sorunu da insanları sıkıntıya sokmaktadır. Yılların deneyimi ile Garanti İlaçlama Bakırköy fare ilaçlama ekibi ise fare problemlerine son vermektedir.

Bakırköy fare ilaçlama

Bakırköy Fare İlaçlama Servisi

Kemirgen ve omurgalı yapısı ile bilinen fareler dünyanın neresinde olursa olsun daima ölümcül hastalıkları da beraberinde getirmişlerdir. Üzerlerinde taşıdıkları pireler ile sağlığı tehdit eden pek çok hastalığı bulaştırabilmektedirler. Bu nedenle sadece fare probleminden kurtulmada sadece fare ilaçlama değil pire ilaçlama da gerekebilmektedir. Kemirgenlerden belkide en tehlikelisi ve rahatsız edici olanı farelerdir. Aç kaldıklarında hemen her yere girmeyi başarıp her şeye saldırırlar.

Aktif kemirgen ve omurgalı olmaları nedeniyle diğer haşerelere göre ilaçlanma durumu farklılık gösterir. Kemirgenlere karşı önceden ilkel yöntemlerle mücadele veriliyordu. Ancak kimya sanayideki gelişmelerle birlikte ilaçlamanın yeri git gide arttı. Sonuçta günümüzde böcek ilaçlama aktif olarak yapılmaktadır. Özellikle farelere karşı alınan tedbirlerin pek bir fayda sağlanmadığı ancak ilaçlama ile tamamen ortadan kaldırılabildiği görülmüş oldu.

Fare ilaçlamada esas olan farelerin nereden geldiğini tespit etmek ve uygun yöntemler kullanarak bu sorunu çözmektir. Böcek ilaçlama yapan her firma bu konuda yeterli donanıma sahip olamayabiliyor. Bakırköy fare ilaçlama olarak Garanti böcek ilaçlama uzman kadrosu ile ortama en uygun yöntemleri kullanır ve fare sorununu kökünden çözer. Fareler çok hızlı üreyebildiklerinden hızlı bir şekilde önlem alınmalıdır. Aksi halde bu üreme ile beraber getirdikleri mikroplar çok daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Ortalama ömürleri 2 yıl olsa da hızlı ürediklerinden hemen yenileri musallat olabilmektedir.

Sağlık problemlerinin yanı sıra kemirgenlikleri nedeniyle ortamda pek çok iz bırakırlar. Veba, tifüs, kuduz gibi hastalıkları yaymaları ile bilinirler. Fareler tarlalarda ve ahşap alanlarda yaşamayı sever. Bu nedenle yalnızca kapalı alanlarda değil açık alanlarda da büyük tehdit oluştururlar. Bakırköy fare ilaçlama uzman ekipleri ilçedeki her mahalle ya da alanı temizleyerek hijyenik bir ortam oluştururlar.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile ev, iş yeri, okul, dershane, bahçe, fabrika gibi akla gelebilecek her yerde uygulamaları ile fare problemini ortadan kaldırırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir