Garanti İlaçlama

Balçova Böcek İlaçlama

Böcekler insan hayatı adına son derece zararlı canlılar arasında yer alır. Özellikle bazı fare ve böcek türleri yaşam alanları içine girdiğinde çok kısa süre içinde üreyerek her alana rahatlıkla yayılabilir. Bunun önüne geçebilmek için evde uygulayacağınız basit bitkisel yöntemler yetersiz kalacaktır. Güvenilir böcek ilaçlama firmalarından haşere ilaçlama uygulaması almanız kısa süre içinde tüm böceklerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Balçova böcek ilaçlama servisimiz İzmir şubemizin organizasyonu ile yönetilmektedir.

İzmir Balçova Böcek İlaçlama Servisi

Firmamız  yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için gerek kapalı alanlarda, gerekse açık alanlarda sorun yaratabilecek; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, sivrisinek, salyangoz tahta kurusu, tahta kurdu, kene, güve, çiyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, tesbih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, uyuz, yılan eşek arısı, kırkayak ve yaban arısı gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.

Bu canlılar kapalı ortamlara genellikle mutfak ve banyoya ait kanalizasyon borularından, zaman içinde tahrip olmuş duvar ve parke çatlaklarından, yeşillik alanlara yakın bölgelerde bulunan balkonlardan rahatlıkla girebilir. Böcekler genellikle suyun bol olduğu mutfak ve banyo gibi alanlarda barınır. Buraların periyodik olarak temizliğine oldukça özen gösterilmelidir. Evde evcil hayvan besliyorsanız belirli aralıklarda tüyünün kesilmesi sağlanmalı ve bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. Ev içinde oluşabilecek böcekler hayvanların derisi altında gezerek kolaylıkla üreyebilir.

Firmamız özellikle insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından son derece titiz bir işlem yürütmektedir. Referanslarını ise öncelikle ilaçlama hizmeti sunduğu kurumlardan almayı tercih eder. Sizde yaşam alanlarınız içinde kontrollü, güven altında bir  hizmet ile böceklerden kurtulmak istiyorsanız firmamıza ulaşarak, 7/24 aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimizden ve uzman personellerimizden gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz. Böcek ve fare ilaçlama uygulamalarımız İzmir Balçova’nın tüm mahallelerinde oldukça ekonomik ve standart fiyattadır.

İzmir böcek ilaçlama servisimizi hemen arayın!

Balçova’da Hizmet Verdiğimiz Semtler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir