Garanti İlaçlama

Barbaros Mahallesi Böcek İlaçlama

Garanti böcek ilaçlama firması yıllardan beri hamam böceği, kalorifer böceği, pire, fare ve diğer haşere türlerine karşı mücadele vermektedir. Kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışı ile birlikte sektörün öncü firması olamaya devam eden Garanti böcek ilaçlama firması, İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelerde olduğu gibi Bağcılar, Barbaros mahallesi ilaçlama servisi olarak da faaliyetini sürdürmektedir.

Barbaros Haşere İlaçlama

İlaçlama uygulaması; ev, iş yeri, otel, okul, fabrika gibi kapalı alanlarda, ve açık alanlarda tüm mekanlara uygulanılabilmektedir. Her türden böceğe karşı uygulanır. Bu işlem uygulandıktan sonra şikayetçi olunan alanda uzun bir süre belirli bir böcek veya fare türüne rastlanılmaz.

İlaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunların en önemlisi firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından tüm belge ve ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Garanti böcek ilaçlama firmasının kullandığı ilaçlar TSE gereğince onaylı, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Sizde Bağcılar veya yakınlarında kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile ilgili sorun yaşıyorsanız Garanti böcek ilaçlamaya bağlı, Barbaros mahallesi ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden böcek ve fare ilaçlama hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir