Garanti İlaçlama

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri, haşere ya da fare ilaçlama uygulamaları yaparak, insan sağlığını korumayı hedefleyen ve hijyenik mekanlar yaratan firmalardır. İnsan sağlığına doğrudan zarar veren, yaşam alanlarının kirlenmesine yol açan ve maddi hasarlara neden olabilen haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için haşere ilaçlama firmalarının yardımı şarttır. Zira böcekler; hızlı yayılan, bakteri ve mikrop popülasyonunun çoğalmasına yol açan ve ilaçlama yapılmaksızın yok edilmesi mümkün olmayan canlılardır. İşte bu özelliklerinden ötürü, haşerelere karşı ilaçlama yaptırmak şarttır.

Ancak zararlı canlılardan kurtulmak için yapılan ilaçlamanın niteliği, uygulama için kullanılan ilaçlar, uygulamanın başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi gibi kıstaslar, haşereler ile mücadele açısından büyük önem taşır. Bu açıdan bakıldığından, zararlı canlıları yaşam ortamlarımızdan uzaklaştırmak için yalnızca böcek ilaçlama yaptırmak yeterli değildir. Kaliteli ve etkili olmayan yahut insan sağlığı açısından tehdit oluşturabilecek nitelikteki haşere ilaçlama uygulamaları, yarardan çok zarara neden olacağından, böcek ilaçlama şirketleri önem kazanır.

Haşere İlaçlama Firmaları

Haşere ilaçlama firmaları tarafından ister; ofis, daire, ev, iş yeri gibi alanlarda, isterse; fabrika, okul, otel, iş merkezi gibi alanlarda haşere mücadelesi için ilaçlama yardımı alınırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır.

I. Haşere ilaçlama şirketleri, Sağlık Bakanlığı onayına sahip olmalı; böcek, fare ve mikroorganizmalar hakkında uzman derecesinde bilgi sahibi olmalıdır.

II. Böcekler ya da fare ile mücadele için uygulama yapacak ilaçlama servisleri, kaliteli böcek ilaçları kullanmalıdır.

III. Her ilaçlama şirketi, bünyesinde ziraat ya da kimya mühendisi barındırmalı ve böcek ilaçları uzmanların onayını almış olmalıdır.

IV. Böcek ilaçlama şirketleri, haşere ya da kemirgen mücadelesinden sonra, müşteriye, yapılan uygulama hakkında bilgi ve belge vermelidir.

V. Haşere ilaçlama servisleri, uzman müşteri temsilcilerine sahip olmalı ve haşere sorunu bulunan müşteriye nitelikli bilgi verebilecek düzeyde olmalıdır.

Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgesinde, haşere ilaçlama yapan fakat Sağlık Bakanlığı onayına sahip olmayan ve zararlı canlılar ile mücadele konusunda yetkinliği bulunmayan çok sayıda ilaçlama şirketi vardır. Kapalı ya açık alanlarda böcek ilaçlama yapmaları son derece tehlikeli olan bu sahte böcek ilaçlama şirketleri hem çevre sağlığını hem de halk sağlığını tehdit etmekte ve birçok sağlık sorununun gelişmesine ya da oluşumuna ortan hazırlamaktadır. Dolayısıyla böcek ilaçlama şirketleri  tarafından, fumigasyon ya da pest kontrol hizmeti alırken dikkatli olunması ve bakanlık onayı bulunmayan firmalara güvenilmemesi gerektiği unutulmamalıdır.

Neden Garanti Böcek İlaçlama Servisi?

Haşere ve kemirgenler ile mücadelede 18 yıllık tecrübesi ile garantili ve kaliteli uygulamalar yapan Garanti ilaçlama servisi; hizmet verdiği illerde en fazla tercih edilen firmadır. Garanti İlaçlama’nın kaliteli anlayışı ve müşteri memnuniyetine önem veren çalışma sisteminin yanı sıra, uzman personellerden oluşan kadrosu da, firmamızın zararlılar ile mücadele konusundaki başarısının anahtarıdır. Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan ve güvenli, garantili, ekonomik haşere ilaçlama hizmeti veren Garanti İlaçlama, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta ve haşere ya da fare ilaçlama yaptığı alanlardaki zararlı canlı sorununu tamamen yok etmektedir.

Size de böcek ya da fare sorununuz için 7/24 hizmet veren Garanti İlaçlama çağrı merkezi departmanımızdan detaylı bilgi alabilir, uzman ilaçlama elemanlarımız tarafından yapılacak böcek ilaçlama hizmeti ile haşere ve kemirgenlerden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir