Garanti İlaçlama

Böcek İlaçlamanın Önemi

Worker spraying pesticide on induction hob.

Böcek ve fareler doğal yaşam alanlarından uzaklaşıp, insanların kişisel veya toplumsal alanları içine girdiğinde pek çok olumsuzluğa yol açar. Bu nedenle Böcek İlaçlamanın Önemi büyüktür. Yaşadığı yerler pis olduğundan bu ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi girdiği ortamlara konaklayarak bulaştırır. Bunun sonucunda ise; dizanteri, verem, veba, tifo, tifüs, cilt hastalıkları, humma, sıtma gibi ölümcül risk taşıyan hastalıklar görülür. Bilhassa çocuklar bu bakterilere karşı oldukça dayanıksızdır ve korunması gerekir.

Ev, otel, iş yeri, hastane, fabrika, tarla, bağ, bahçe gibi yaşam alanlarınız içinde kalorifer böceği, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, mayt, kene, kertenkele, tahta kurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi haşere çeşitleri ile karşılaştığınız güvenliğiniz için en kısa süre içinde böcek ilaçlama uygulamalarından faydalanmanız doğru olandır.

Garanti böcek ilaçlama firması yılların verdiği tecrübe doğrultusunda etrafınızda gördüğünüz ve istila haline dönüşebilecek tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir. İlaçlama uygulamaları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve TSE garantili bir şekilde sürmektedir.

Böcek İlaçlama neden önemlidir?

Böcekler ile insanların bir arada yaşaması beklenemez. Girdiği alanlar içinde hem maddi hem de manevi birçok olumsuzluğa neden olan haşere türlerine karşı önlem almazsanız, kısa süre içinde üreyerek, istila haline dönüşecektir. İstilaya dönüşen böcek saldırılarının amatör uygulamalar ile temizlenmesi olanaksızdır. Böcek ve fare çeşitleri mobilya, kapı, kablo gibi eşyaları kemirerek aniden beklenmedik olaylara sebep olabileceği için büyük bir tehlike barındırır. Bu nedenle böcekler istila haline dönüşmeden maddi yükümlülüğünüzü de düşürmek amacıyla böcek ilaçlama uygulamalarından yararlanmak en faydalı çözümdür.

Sizde gerek kişisel, gerekse toplumsal halde yaşadığınız alanlar içinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız, Garanti böcek ilaçlama firmasına ulaşabilirsiniz. İlaçlama uygulamaları profesyonel ekip tarafından büyük bir titizlikle gerçekleşir. Böcek ilaçlaması sonrasında yapılacakları gerek ilaçlama ekibinden, gerekse sonrasında müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri desteği ilaçlama öncesi ve sonrasında da devam etmektedir. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde kesintisiz hizmet veriyoruz. Haşere ilaçlama faaliyetlerimiz her bölgede standart ve uygun fiyattadır. İstanbul böcek ilaçlama firması olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir