Garanti İlaçlama

Böcek İlaçlaması – Bölgesel Haşere İlaçlama

İlaçlama; özel alanlar olan otel, hastane, ev, iş yeri, okul gibi kapalı ve park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da belirli bir böcek veya fare türüne karşı uygulanabilen dezenfekte işlemidir. Böcek ilaçlama uygulaması yaşam alanlarına sızan hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi ve pamuk faresi gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektir.

Garanti böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile birlikte tüm bu böcek ve fare çeşitlerine karşı faaliyet göstermektedir. Böcek ilaçlama işini senelerdir yapıyoruz. Bölgesel haşere ilaçlama konusunda uzmanız.

Böcekler doğal yaşam alanlarından çıkıp, insanların özel alanlarına girdiğinde pek çok olumsuzluğa neden olur. Özellikle çocuklar hastalık konusunda oldukça hassastır. Böceklerin insanlarla teması sonucunda; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. hastalıklar görülebilir. Bunlar genellikle tehlikeli sonuç doğurur.

Garanti Böcek İlaçlaması Hakkında

Garanti böcek ilaçlama firması olarak; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye ve Zeytinburnu olmak üzere İstanbul’un genelinde her yere ve her mahalleye kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Garanti böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı tarafından tüm belge ve ruhsatlara sahip olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Fare ve böcek ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilaçlar ise insan ve etraftaki diğer canlıların sağlığı açısından son derece zararsızdır. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda ilaçlama yapılan alana yalnızca 2 saat girmemeniz yeterlidir. Aynı zamanda alan içinde 10 gün derinlemesine temizlik yapılmaması gerekir.

Sizde haşere istilası sorunu yaşıyorsanız Garanti böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, müşteri hizmetleri aracılığı ile böcek ilaçlama hakkında gerekli yardımı sağlayabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm semtlerinde kesintisiz olarak devam etmektedir. Aynı zamanda sabit fiyatta olmakla beraber fiyatlarımız çok ekonomiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir