Garanti İlaçlama

Bornova Böcek İlaçlama

Bornova böcek ilaçlama firmamıza ulaşın. İzmir Bornova ilçesi sıcak ve nemli olduğundan dolayı burada bulunan evlerde, otellerde, ofislerde ve yerleşim alanlarında  mutlaka herhangi bir haşere türünden bulunmaktadır. Rahatsız edici bir haşere türü fark edildiği anda işinde uzman olan bir böcek ilaçlama firmasıyla iletişime geçmelisiniz. Size yardımcı olabilecek, bütün sorunlarınızı ortadan kaldırma garantisi veren, işinde uzman ve profesyonel olan, Sağlık Bakanlığından onaylı ve en hesaplı Garanti böcek ilaçlama en kaliteli hizmeti sunabilmek için İzmir Bornova’da. İzmir böcek ilaçlama için bizi arayabilirsiniz.

Böcek Nedir?

Yapılan hayvanbilim (Zooloji) tanımına göre çoğu kanatlı ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlerden oluşmuş olan hayvan sınıfına böcek  deniliyor. Dünya üzerinde  bir buçuk milyara yakın tür bulunmaktadır. Bu türler elbette ekosistem de ki en büyük rolü üsteleniyor. Fakat böceklerin insan hayatı üzerindeki etkileri tartışmaya açık bir konumdadır. Böcekler insanlar için iki gruba ayrılır. Bunlar;

  • Evde yaşayan böcekler
  • Doğada yaşayan böcekler

Evde yaşayan böcekler insan hayatına ve sağlığına tehdit oluşturduğundan dolayı  ilaçlama yöntemine başvurulur.İlaçlama yaptırmak isteyenler güvenilir, işinde uzman, profesyonel ekip arayışında bulunur. Garanti böcek ilaçlama aranan bu niteliklerin hepsine cevap vererek en iyi hizmeti sunmak için İzmir Bornova ilçesinin hizmetinde.

Yaşam alanlarımızda özellikle evlerde yaşayan ve sağlığımıza tehdit oluşturan canlı çeşitlerinin sayısı çok fazladır.  Hamam böceği, karınca, tahta kurusu, güve, pire, gümüş böceği, karafatma, tespih böceği, sinek, sivrisinek, fare, kene, örümcek, akrep, kırkayak, halı böceği vb. türlere  evlerimiz ev sahipliği yapmaktadır.

Hangi böcek nerede yaşar?

  • Hamam böcekleri özellikle gıda depolarında, kanalizasyonlarda, buzdolaplarının arkasında, elektronik eşyaların içinde, mobilyaların iç kısımlarında yaşarlar.
  • Karıncalar, duvar içleri, mobilya ve aletler, nemli alanlarda, mutfak ve banyolarda, odun yığınları içerisinde kolonileşirler.
  • Örümcekler,  eşyaların içerisinde, garajlarda, bodrumlarda, çatlaklarda dinlenmeyi tercih ederler.
  • Akrepler, ev içerisinde giysi dolaplarında, yatak içlerinde ve ayakkabılıklar da gezinirler.
  • Pire, canlıların derisinden kan emerek beslenir ve genel olarak geceleri ortaya çıkarlar.
  • Gümüş böceği, mutfak ve banyolarda, mantar küfünün olabileceği yerlerde, depo ve garajlarda yaşarlar.
  • Fareler, bina çevrelerinde, çatılarda, kanalizasyonlarda yaşadıkları için evlere giriş yapmaları kolay olan canlılardır.

Bornova’da Hizmet Verdiğimiz Semtler;

Alaybey Böcek İlaçlama Cumhuriyet Böcek İlaçlama Denizbostanlısı Böcek İlaçlama İmbatlı Böcek İlaçlama
Karşıyaka Böcek İlaçlama Nergiz Böcek İlaçlama Yalı Böcek İlaçlama Merkez Köyler Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir