Garanti İlaçlama

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Garanti ilaçlama şirketinin, Büyükçekmece böcek ilaçlama servisi bulunmakta olup, ekonomik fiyatlarla garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Büyükçekmece ilaçlama servisi ile ilçedeki tüm mahallelere fare ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Büyükçekmece böcek ilaçlama firması ev, okul, işyeri, ofis, fabrika, hastane, apartman, depo, park, bahçe, bina, havalandırma gibi tüm alanlara ilaçlama hizmeti vermektedir.

Büyükçekmece ilçesinde ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

Akrep, kene, pire, tahtakurdu, sinek, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, çıyan, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, pamuk faresi, ev faresi lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, gibi tüm haşere ve fare türleri üzerinde ilaçlama faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Büyükçekmece böcek ilaçlama şubemiz

Büyükçekmece böcek ilaçlama firmaları arasında Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet sunarak daima insan ve çevre sağlığına önem vermekteyiz. Haşere ve fare türlerinden gelebilecek tüm zararlardan sizleri ve çevrenizi Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ilaçlarımız ile korumaktayız.

Büyükçekmece’de En Çok Şikayet Aldığımız Semtler;

Alkent Böcek İlaçlamaCumhuriyet Böcek İlaçlamaDizdariye Böcek İlaçlamaBeylikdüzü Böcek İlaçlama
Karaağaç Böcek İlaçlama19 Mayıs Böcek İlaçlamaBahçeşehir Böcek İlaçlamaYakuplu Böcek İlaçlama
Esenyurt Böcek İlaçlamaGürpınar Böcek İlaçlamaKıraç Böcek İlaçlamaKumburgaz Böcek İlaçlama
Mimarsinan Böcek İlaçlamaTepecik Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir