Garanti İlaçlama

Caddebostan Böcek İlaçlama

Caddebostan İstanbul’un ilçesinde yer alan bir semtdir. Caddebostan Çiftehavuzlar ve Erenköy arasında kalmaktadır.Osmanlı İmparatorluğu döneminde; Bostancı’dan Göztepe’ye kadar bulunan bölüme suçlular yerleştirilirdi o nedenle bu semtin adı “Cadı Bostanı”  olarak bilinirdi.Bu bölge  suçlulardan arındıktan sonra da adı “Caddebostan” olarak değişmiştir.

Caddebostan böcek ilaçlama firması olarak, Caddebostan bölgesinde yer alan tüm bölgelere profesyonel olarak böcek ve kemirgenlere karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Caddebostan böcek ilaçlama şirketi olarak yoğun olarak ilaçlama yaptığımız bölgeler;

Ev, işyeri, ofis, apartman, okul, alışveriş merkezleri, restoranlar, fabrikalar, depo, bahçe, park, site, sera, tarla gibi açık kapalı her alanda ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Caddebostan ilaçlama servisi olarak en gelişmiş yöntemlerle; Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, ULV ilaçlama yöntemlerini kullanmaktayız. Böcek ilaçlama şirketimiz tarafından kullanılan tüm ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahip bir firmadır.

En yoğun olarak ilaçlama yaptığımız haşere ve kemirgen türleri;

Lağım faresi, çatı faresi, tarla faresi, fındık faresi, bit, pire, kene, güve, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, tahtakurdu, akrep, çıyan, yılan, kakalak, tatarcık, örümcek, mite, salyangoz, danaburnu, tespih böceği, sivrisinek, karınca…

Kadıköy Caddebostan ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü haşere ve kemirgene karşı ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Böcek ve kemirgen türlerine karşı kullanmış olduğumuz ilaçlar TSE damgalı ürünlerdir. İlaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirdikten sonra, yapılan tüm çalışmanın analiz raporu çıkartılarak sizlere teslim edilmektedir.

Caddebostan böcek ilaçlama firmasından destek almak için günün 24 saati hizmet veren müşteri temsilcimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir