Garanti İlaçlama

Çatalca Böcek ilaçlama Fiyatları

Çatalca Böcek ilaçlama Fiyatları, Marmara Bölgesinin batısında yer alan ve Trakya’ya yakınlığıyla bilinen Çatalca eşsiz doğa güzellikleri, çiftlik, mesire ve yeşillik alanlarıyla ve yakın mesafede olması sebebiyle de İstanbulluların dinlenme amaçlı haftasonları geldikleri yerlerden biridir. Yeşillik ve ekili alanları çok olduğu için bu bölgelerin çok sık ilaçlanması gerekmektedir zira özellikle yaz aylarında çok çeşitli böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün.

Böceklerin Yarattığı Tehlike

Bu böcek ve haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde ciddi sağlık sorunlarına ve ekili alanlara zarar verebilir. Kısaca, hem maddi hem de manevi zararları büyüktür.

Böceklerin ve haşereler nemli ve karanlık yerlerde yaşamayı severler bu yüzden evlerde özellikle mutfak ve banyoyu tercih ederler onun dışında onlarla sık sık karşılaştığımız yerler ise, duvar yüzeyleri, tezgah üzeri, lavabo, valiz, çanta, elbise dolabı, ayakkabı dolabı, mutfak dolabı üzeri, beyaz eşyaların arkası, sıva çatlakları, parke yüzeyleri, mobilya ve pencere kenarları, akşamları ampul etrafı, çekmecelerin içi…

Çatalca Böcek ilaçlama Fiyatları

Çatalca’da çok sık rastlanan böcek ve haşereler; pire, kene, akrep, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, salyangoz, karınca, örümcek, yaprak böceği, gümüş böceği, güve, tespih böceği, kulağakaçan, hamam böceği…vb

Böcekler çabuk çoğalıp yayıldıkları için kişisel yöntemlerle müdahale etmek zordur bu nedenle günün 7/24 saati Garanti ilaçlama şirketini arayabilir bu konuda tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Piyasada çok sayıda ve markalarda böcek ve haşere ilaçları satılmaktadır fakat bu ilaçlar kısmen çözüm getiren, böcekleri tamamen yok etmeyen ilaçlardır. Bu nedenle garanti ve kesin çözüm getiren, yasal hükümlere uygun bir ilaçlama şirketiyle irtibata geçmelisiniz.

Garanti ilaçlamanın kullandığı ilaçlar yasal mevzuata uygun, insan sağlığına ve çevresine zararı olayan tamamen böceklere ve haşerelere karşı üretilmiş ilaçlardır. Kullanılan ilaçlar; sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. İlaçlama öncesinde böceğin biyolojik yapısı ve türü teşhis edilir ardından uygun olan ilaçlama tekniği uygulanır. Şayet kokulu ilaç kullanılacaksa ki bu yöntem genelde terk edilme durumu olmayan açık alanlarda uygulanmaktadır, bahçeler, parklar, sokaklar…vb. Fakat kokusuz ilaçlar evlerde, okullarda, iş yerlerinde..vb kapalı alanlarda kullanılmaktadır.

Çatalca Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre yapılmaktadır.

Böceklere ve haşerelere karşı erken önlem almadığınız takdirde çok ciddi bir takım sağlık sorunlarıyla baş başa kalabilirsiniz. Bu hastalıklar; böbrek yetmezliği, dizanteri, sıtma, AIDS, kanser, akciğer ödemleri, lenf ödemleri, kas hastalıkları…vb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir