Garanti İlaçlama

Çatı Faresinden Kurtulmak

Çatı fareleri, evlerin çatı katlarında, bina boşluklarında, merdiven altlarında görülen ve besin ihtiyacını insan ve hayvan gıdaları, börtü böcekler ile etçil ya da otçul her şekilde karşılayabilmektedirler. Evlerimizde kolaylıkla girerek maddi, manevi açıdan zarar demek olan çatı faresinden kurtulmak oldukça önemlidir.  Fare ilaçlama firmaları bu yüzden sizlere çatı faresi ilaçlama hizmeti de sunmaktadırlar. Her tür kemirgen de olduğu gibi bu kemirgenlerle de bireysel yöntemlerle başa çıkılması vakit kaybı olduğundan profesyonel yardımlar alınması daha doğru olacaktır.

Çatı fareleri pis su atıkları, çöplükler gibi yerlerde de bulunabilmektedirler. Bu gibi alanlardan aldıkları mikropları vücutlarında taşırlar. Daha sonra insanların ortak yaşam alanlarına gelerek bu mikropları kısa sürede, farklı şekilde kişilere bulaştırabilmektedirler. Bu da hayati risk taşıyan hastalıkların görülmesine neden olur. bu yüzdendir ki sağlık sorunları yaşanmaması adına çatı faresinden kurtulmak şarttır. fare ilaçlama ya da haşere ilaçlama firmaları ile irtibat kurularak alınacak hizmetler sonucunda rahatsız olduğunuz bu kemirgenler sorunlarınızı kısa sürede çözmüş olursunuz.

Çatı Fareleri Nasıl Ürer?

Çatı fareleri de diğer türleri gibi doğurarak üremesini gerçekleştirmektedir. Her üremede 5-6 kadar yavru bırakır ve yılda en az 4-5 kez doğumunu gerçekleştirir. Bu da müdahale edilmezse sayılarının ve buna bağlı olarak da zararlarının artması demek olacaktır. Evde fare ile karşılaşıldığı durumlarda uzman ekiplerle çalışan çatı faresi ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır. Alanların durumlarına bağlı olarak yapılacak haşere ilaçlama işlemleri ile sağlıklı ortamlarda yaşamlarınızı devam ettirmeniz mümkün hale gelmiştir. Fareler ile mücadele için sıvı ilaçlar ya da istasyon yöntemi kullanılmaktadır. Ancak bilinmelidir ki fareler akciğer solunumu yaptıklarından kokusuz sıvı ilaçlama, bu kemirgenlerin yok olmasını sağlamayacaktır.

Garanti ilaçlama olarak çatı faresi, lağım, ev, su faresi, tarla, kanguru faresi gibi kemirgenlerden kurtulmak için sizlere 7/24, garantili ve güvenilir fare ilaçlama hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir