Garanti İlaçlama

Çeşme Böcek İlaçlama

İzmir’in Çeşme ilçesinde de hizmet veriyoruz. Garanti Böcek İlaçlama şirketimiz ile  böceklenmiş ev, ofis, otel, garaj gibi barınma ve yerleşim alanlarına sınırsız destek sunuyoruz. Türkiye’nin gözde yerlerinden birisi olan İzmir Çeşme’de bölge halkı ve turistlerin rahat edebilmeleri için şirketimiz 7/24 hizmet veriyor ve bundan gurur duyuyoruz. Çeşme böcek ilaçlama ekibimizi hemen arayın!

Haşerelere karşı kullandığımız ve son teknolojiyle geliştirdiğimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve TSE tescilli olan ilaçlarımız ile kesinlikle garanti verdiğimiz istikrarlı bir yolda ilerlemekte ve İzmir Çeşme halkının memnuniyetiyle her gün daha fazla yol almaktayız. Garanti ekibi olarak verebileceğimiz en büyük referans müşteri memnuniyetidir.

Garanti İlaçlama Çeşme’de 7/24 Hizmetinizde

Bilindiği gibi İzmir’in Çeşme ilçesi deniz kıyısında yer almakta ve kış mevsimi de dahil olmak üzere sıcak ve nemli bir bölgedir. Bu nedenle özellikle mevsim geçişlerinde hava sıcaklığının artmasına paralel olarak ilerleyen ve artan böcekler ve haşereler  günlük hayatta bölge halkına ve turistlere rahatsızlık vermektedir.  Ev, ofis, bahçe katları ve garajlar gibi nemli bölgelerde çok daha fazla görülen böcek çeşitlerinden kurtulmanız ve rahat edebilmeniz  için ilaçlama hizmetimizden faydalanarak  rahat bir nefes alabilirsiniz. Garanti Böcek İlaçlama müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Tek seferde uygulanan yöntemlerimiz ile en hızlı ve en etkili çözümü sunarak yaptığımız hizmetimizin garantisini veriyoruz.

Hangi İlaçlama Yöntemi Etkilidir?

İlaçlama yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi böcek türüne göre ilaç kullanımıdır. Özellikle dört çeşit uygulama vardır.  Kokulu, kokusuz, jel ilaçlama ve fare istasyonu. Genel olarak insanlar arasında en etkili yöntem olarak kokulu ilaçlama tercih edilir. Ancak doğru olan önce yer ve tür tespitinin yapılarak en uygun yöntemin tercih edilmesidir.

  • Kokulu ilaçlama genel olarak çoğu türe etki etmektedir.
  • Kokusuz ilaçlama insan sağlığına herhangi gibi bir zararı olmayan ve etkisi uzun süren bir ilaçlama biçimidir.
  • Jel ilaçlama genellikle hamam böceği, kalorifer böceği, oryantel hamam böceği ve kara fatma gibi böceklerin ilaçlanmasında kullanılan yöntemdir.

İzmir böcek ilaçlama şubemiz şehrin her yerine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Çeşme’de Hizmet Verdiğimiz Semtler;

Alaçatı Böcek İlaçlama Çeşme Böcek İlaçlama Merkez Köyler Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir