Garanti İlaçlama

Darıca böcek ilaçlama


Darıca böcek ilaçlama şirketi
Garanti güvencesindedir. Daha önceki yıllarda Gebze’ye bağlı olan Darıca Bakanlar Kurulu kararıyla Gebze’den ayrılarak ilçe olmuştur. İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle hafta sonları ve sömestr tatillerinde yerli turistlerin uğrak yeri olmuştur.

Darıca böcek ilaçlama şirketi

Darıca’nın en çok tanınan yerleri, Darıca Kalesi, Bayramoğlu, Sancaktepe, Darıca Sahili, Dudayev Parkı, Darıca Hayvanat Caddesi… Darıca böcek istilası konusunda en çok problem yaşayan ilçelerdendir. Özellikle yaz aylarıyla birlikte çok çeşitli böceklerin ortaya çıkması bölgede yaşayanların günlük hayatını kabusa çevirmiştir. Darıca Böcek İlaçlama sizlere uzman ekibiyle birlikte gereken talimatları, bilgileri vererek yardımcı olacaktır.

Darıca Böcek İlaçlama Fiyatları ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine, böcek türüne ve yoğunluğuna göre değişim göstermektedir. Darıca’da en fazla ortaya çıkan böcek ve kemirgenler, Kene, pire, hamam böceği, akrep, tahtakurusu, kalorifer böceği, karınca, güve, tahtakurdu, deri böceği, çıyan, gümüş böceği, kulağakaçan, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, çatı faresi, lağım faresi, fındık faresi, pamuk faresi. Gereken önlemler alınmadığında çok ciddi sağlık sorunlarına neden olabilirler.

Böcek ve haşerelerin zararları insanlardan tutunda hayvanlara, besinlere, ekili dikili ürünlere, eşyalara kadar uzun bir listeye kadar uzanmaktadır. Hayvanlarda ve insanlarda görülen hastalıkların birçoğunun nedeni böcek ve haşerelerin taşıdıkları bakteri, virüs ve mikroplardır. Bunlar çeşitli yollarla ve hızla üreyen zararlı böcek ve haşereler ile bulunduğumuz alanlara çok kolay bir şekilde girebilmekte ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Geçmişte veba, tifo, kolera gibi ciddi boyutlarda ölüme sebep olan hastalıkların en önemli sebeplerinden biri olan böcek ve haşereler ile mücadele artık modern yöntemlerle yapılmaktadır. Artık günümüzde ilaçlama şirketleri tarafından yapılan bu modern ilaçlama sayesinde bu tür böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

Garanti Böcek İlaçlama sizlere 7/24 hizmet vererek sizlerin bu sorununuza kesin çözüm sunmaktadır. Kullanılan ilaçlama çeşitleri ve  teknikleri sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar Sağlık Bakanlığının onayından geçmiş insan sağlığına, bitkilere, çiçeklere, ağaçlara zarar vermeyen ilaçlardır. İlaçlama yapılacak alandaki eşyaların üzerinin örtülmesi ilaçların iz bırakmaması için önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir