Garanti İlaçlama

Dükkan İlaçlama

Dükkan İlaçlama, konut ilaçlamaları kapsamında yer alan, esnafın böcek ve haşere problemine karşı geliştirilmiş bir ilaçlama hizmetidir. Her türlü böcek ve haşere problemiyle profesyonel ekipleriyle müdahale etmekte olan Garanti İlaçlama, Dükkan ilaçlama hizmetleriyle de halkın ihtiyacını karşılamaktadır.

DÜKKAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Dükkan ilaçlamalarında, konut ilaçlamalarında olduğu gibi, böcek ve haşere türüne göre en uygun ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bu ilaçlamaların arasında en çok tercih edileni, sıvı ilaçlama yöntemleridir. Sıvı ilaçlamalar, gelişen teknoloji ve imkanlar sayesinde çok daha etkili hale getirilmiş ve etkisini oldukça hızlı bir şekilde gösteren bir ilaçlama yöntemi olmuştur. Sıvı ilaçlamaları, iki farklı teknikle uygulanmaktadır. Bunlardan en etkilisi buharlama tekniği olarak bilinen tekniktir. Bu teknik sayesinde ulaşılması güç olan ahşap aralar, oyuklar ve çatlaklar da ilacın etkisi altına girmekte, gözle görülmesi mümkün olmayan haşereler de imha edilmektedir. Buharlama tekniği, dükkanlarınızda bulunan haşere ve böcekleri imha ettiği gibi, bu canlıların atmosfere yaymış olduğu kirli havayı da temizlemektedir. Bu sebeple sağlığınız açısından oldukça etkili bir tekniktir. Buharlama tekniği sayesinde dükkanlarınızı 3 saat gibi kısa bir süre zarfında kapatmanız yeterli gelecektir. Bu süre zarfında tüm haşere ve böceklerden etkili bir şekilde kurtulabilecek, ardından normla hayatınıza devam edebileceksiniz.

Buharlama tekniğinin uygulanamadığı ortamlarda başvurulan diğer teknik ise püskürtme tekniğidir. Bu teknik daha çok kısa bir zaman diliminde kapatılabilecek kapalı mekanların ilaçlanmasında uygulanmaktadır. Çünkü püskürtme tekniğinin etkisi yarım saat içerisinde kendisini göstermektedir. Bir sıvı ilaçlama tekniği olan püskürtme sayesinde ulaşılması güç olan alanlar da ilaçlanabilmekte, problem ortadan hızlı bir şekilde kaldırılmaktadır. Sıvı ilaçlamaların yanı sıra uygulanan bir diğer ilaçlama yöntemi ise, katı ilaçlama yöntemidir. Katı ilaçlamalarında, tablet, toz ve jel halinde gördüğümüz ilaçlar kullanılmaktadır. Bu ilaçlar genellikle kişisel müdahalelerde kullandığımız, etkisini daha uzun bir sürede gösteren ve sadece uygulandıkları alanda sonuç veren ilaçlardır. Hem sağlığınız hem de dükkanınızın temizliği için, sıvı ilaçlama yöntemleri her zaman tercih edebileceğiniz yöntemlerdir.

DÜKKAN İLAÇLAMA FİYATLARI

Dükkan ilaçlama, tıpkı konut ilaçlamalarında olduğu gibi, ilaçlama firmaları tarafından hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Genel görüş olarak ilaçlama firmalarının maliyet olarak yüksek olduğu düşünülse de aslında kullanılan teknikler ve uygulama süreci olarak düşünüldüğünde oldukça uygun fiyatlarla ilaçlama yaptırılacağı ortaya çıkmaktadır. Garanti ilaçlamanın bir hizmeti olarak Dükkan İlaçlama hizmetleri de bütçenize uygunluk göstererek, hem sağlığınızı hem de zamanınızı güven altına alarak, günün her saati hizmetinizde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir