Garanti İlaçlama

Ev Haşere Türleri

Haşerelerin yüzbinlerce türü bulunur ve hepsinin birçok zararı vardır. Ev içlerinde de görebileceğimiz haşerelerin bize yakın olmaları, sağlığımıza daha ciddi tehdit demektir. Parazit taşıyan haşereler, maddi kayıpların da sebepleridir. Güve, hamam böceği, tahtakurdu, sinek, sivrisinek, karınca, pire, kalorifer böceği, örümcek, danaburnu, ağaç kurdu, tespih böceği bazı ev haşere türleri arasındadır. Böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılan haşere ilaçlama, tüm haşere sorunlarınız için kolay çözüm demektir.

Evde haşere türleri ile mücadele oldukça zordur. Sayılarının çok fazla olması bunun için en büyük nedendir. Mutfakta dolap, lavabo içlerinde, süpürgelerde, kapı eşiklerinde, çatlak ve yarık alanlarda, çöp kutusu etrafında, yatak odası mobilyalarında, yiyecek kutularının içlerinde, kısacası evin her alanında rastlayabileceğimiz haşerelerden kurtulmak şarttır. Çünkü pis yerlerde daha çok yaşayan haşereler çeşitli virüsleri direk ya da farklı temas yollarıyla kişilere bulaştırıp çeşitli hastalıklara sebep olurlar. Böcek ilaçlama firmaları ile irtibat durumunda kolay yöntemlerle hızlı çözümlere ulaşmanız mümkündür.

Ev İlaçlamada En İyi Firmalar

Haşere ilaçlama firmaları tarafından uygulanacak haşere ilaçlama için kullanılacak ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmaları gerekir. Ayrıca yine haşere ilaçlama için görevlendirilen kişiler de uzman, eğitimli kişiler olmalıdır. Çünkü kullanılacak yanlış ilaçlar, evde bulunan canlılar için tehlike oluşturur. Evdeki kişiler özellikle, ilaçlama yapıldığı anda bile rahatsız edilmek istemezler. Bu duruma duyarsız kalmayan böcek ilaçlama firmaları jel ilaçlama, kokusuz ilaçlama gibi yöntemler de uygular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir