Garanti İlaçlama

Ev Haşereleri

Haşereler, yaşam alanları olarak evlerimizi de tercih eden canlılardır. Binlerce türü vardır ve bazıları kişiler için ciddi tehlikedir. Tahtakurdu, güve, kırkayak, karınca, örümcek, sivrisinek, sinek, kulağakaçan gibi türlerine evlerimizde daha fazla rastlarız. Türlerine göre besin ihtiyaçları da değişen haşereler ile mücadele bu durumda ciddi uğraş ister. Evin farklı bölümlerinde bulunan haşereler, mutfak, salon, banyo, depo, bahçe, yatak odası gibi yerleri tercih ederler. Teker teker başa çıkılması imkansız olan haşerelerden kurtulmak haşere ilaçlama ile mümkün olacaktır.

Tahtakurdu Nerelerde Çoğalır?

Tahta kurdu, besin olarak tahta ve bitkileri kullandıkları için evin içerisinde mobilya, ahşap bulunan yerlerde daha sık görülür. Sinek, çöp bulunan kısımlarda, çöp etraflarında görünen haşeredir. Karınca, şekeri sevdiği için şekerli yiyeceklerin bulunduğu alanları tercih eder. Güve, daha çok mutfakta ağzı kapalı gıdaların içlerinde görülebilen haşeredir. Pire, canlı üzerlerinde yaşamayı tercih edip, kanlarını emerek hayatlarını devam ettirir. Kalorifer böceği, sıcağı sevdiğinden fırın ve bulaşık makinesi arkalarında görülür. Bu tür ev haşereleri evdeki bulunan gıdalara ve canlılara zarar verir. Haşerelerden kurtulmak bu durumda zorunlu hale gelir. Kişi, her geçen gün sayısı artan haşere ile mücadele için böcek ilaçlama firmaları ile irtibat kurmalıdır. Böcek ilaçlama firmaları, haşere ilaçlama ile sizlere haşerelerden kurtulmak konusunda kesin çözümler getirir.

Böcek ilaçlama firmaları tarafından haşere ile mücadele için yapılan haşere ilaçlama, eğitimli, alanlarından uzman kadrolar tarafından uygulanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir