Garanti İlaçlama

Evdeki Böceklerden Kurtulmak

Evdeki böceklerden kurtulmak zannedildiği kadar kolay bir işlem değildir. Dışarıda böcekler ile karşılaştığımızda bu durum bizi fazla etkilemez. Ancak özel yaşam alanımızda ortaya çıkan böcekler sağlığımızı tehdit ettiği gibi psikolojik bunalım yaratır. Hiç kimse evinde nereden çıkacağı belli olmayan haşereler ile yaşamak istemez. Mevsimsel bir farklılık olmaksızın her zaman karşımıza çıkabilen haşereler yaz aylarında aktif hale geçer.

Sıcak ve nemli yerleri çok seven evdeki böcekler ile mücadele için yapmanız gereken ilk şey hijyen koşullarını sağlamaktır. Evinizin hijyenine dikkat ederek işe başlayabilirsiniz. Mutfak, lavabo ve banyolar haşereler en yoğun olduğu yerlerdir. Bu nedenle buraların hijyenine öncelik verin. Biriken çöpleri düzenli atarak evlerinizde oluşan haşerelere yönelik tedbir alabilirsiniz. Ancak bunlar asla kesin sonuç getirmeyecektir. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve profesyonel ev ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Firmamızda uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Evdeki böceklerden kurtulmak ve sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak için 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı arayabilir, uygun ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları firmamızda oluşturulurken önceliğimiz halkın bütün kesiminin bütçesine uyacak maliyetler belirlemektir. Şekil olarak birbirine benzeyen böceklerin içerisinde yüzlerce türü bulunur. En önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmak olan evdeki böceklerden kurtulmak için firmamızda ev ilaçlama uygulaması ise randevu almanız gerekir. Yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün açık ara önde olan Garanti İlaçlama firmamızda ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılan böcek ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan haşerenin türü ve yoğunluğu etkili olur.

Ev ilaçlama uygulamasında en önemli ayrıntı çalışacağınız firmanın güvenilir ve işini yapmasıdır. Amatör ve ilkel yöntemlere başvuran bir firma ile çalışmanız durumunda yok olmayan haşereler her geçen gün çoğalacak ve maddi kayıp yaşayacaksınız. Bu nedenle böcek ilaçlama şirketleri arasında seçim yaparken iyi bir araştırma yapmalı hem sağlığınızı hem de ekonominizi düşünmelisiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmanın en önemli detayı işini iyi yapıp yapmadıklarını anlamaktır. 20 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren ve böcek ilaçlama denilince ilk akla gelen isim olmayı başarmış Garanti İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ve bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Kullandığı bütün ürünler TSE damgalı olan firmamızda ev ilaçlama uygulamasının yanı sıra; pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama da yapılmaktadır. Firmamız sizlere hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir