Garanti İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama firmamız; İstanbul, Kocaeli, İzmir’de en ucuz fiyatlarla ev, iş yeri, fabrika ve okul ilaçlama konusunda yanınızda!

Firmamız uygun fiyatlarda fabrika ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir. Açık alanların tümünde ve kapalı mekanların hepsinde, haşere türlerinin tümünü kontrol altına almaktayız.

Hangi Firmalardan Hizmet Alınmalı?

Fabrika ilaçlama işlemi her firmanın yapabileceği bir işlem değildir. Geniş alanlarda haşerelerin üzerinde kontrol sağlamak, yuvalarını tespit etmek uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız da bu uzmanlıkta elemanlara sahip kurumsal bir firmadır. Firmamızın bütün elemanları eğitimli ve donanımlı kişilerdir. Böcekler üzerinde tam hakimiyet sağlamaktadır. Haşerelerin yuvalarını tespit ederek, kullandığı etkili ilaçlarla en küçük yuvalara ve tüm yumurtalara etki etmektedir.

Fabrika ilaçlama hakkında

Fabrikada böceklerden kurtulmak için firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Üretim yapan kurumlar haşereler için ideal yaşam alanlarıdır. Fabrika atıklarına gelen böcekler, bu alanlarda yuvalarını kurmakta ve kısa zamanda tüm alanı istila etmektedir. Haşereler genellikle nemli ve rutubetli alanları sevdikleri için depolarda, makine aralıklarında kendilerine yuva yapabilirler.

Üretim yapan kurumlarda en çok karşımıza çıkan zararlı canlı türleri;

Sıçan, kertenkele, yılan, karınca ilaçlama, kakalak, yaban arısı, çekirge, hamam böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, tahtakurusu, eşek arısı,  tatarcık, kırkayak, akar, güve, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi kene, pire, örümcek, tahtakurdu, bit, sinek, mite, tesbih böceği, gümüş böceği, salyangoz, mayt, halı böceği, uyuz böceği, çıyan, akrep, tatarcık, kalorifer böceği, sivrisinek, kulağakaçan böceği, karafatma.

Böceklerin çeşidine göre uygulanan bazı yöntemler vardır. Yöntemlerimiz kalıcı etkiler sağlamaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare İstasyonları

Üretim yapan alanlarda haşere ile mücadele işlemlerinde en önemlisi belki de fiyatlardır. Metrekaresi fazla olan alanlarda bazı firmalar yüksek fiyatlandırma ile işlem yapacaklardır. Ancak firmamız uygun ücret tarifesi ile işlem yapmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz size gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır. Firmamıza 7/24 ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir