Garanti İlaçlama

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken belirlenen maliyet toplumun bütün kesimlerine hitap edecek şekilde hazırlanır. Fareler diğer haşerelere oranla yok edilmesi zor canlılardır. Küçücük bir delikten kafalarının geçmesi yeterli olan farelerin vücutları her yerden kolaylıkla geçebilir. Dolaştıkları yerler genellikle lağımlar ve bataklıklar olan fare ile mücadele etmek için verilen çaba zaman kaybından başka bir şey değildir.  Fare istasyonları yöntemi ile kısa sürede hayatınızdan çıkardığımız fare ilaçlama uygulamalarında sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsura izin verilmemektedir. Profesyonel ekiplerimiz bu hesaplamayı yapar.

 Fare ilaçlama fiyatları nasıl hesaplanır?

  • İlaçlama yapılacak farenin çeşidi ve sayısı
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın büyüklüğü belirleyici olur.

Fare ilaçlama fiyatları maliyet olarak oldukça düşüktür ve farelerden kurtulmak için uygulanacak tek yoldur. Fare ilaçlama şirketleri arasında yılların tecrübe ve birikimi ile alanının öncü ismi olmuş firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Fareler farklı türlere sahip olan ve insan sağlığına zarar veren yok edilmesi gereken canlılardır. Fare zehri toplumun bütün kesimlerince duyulan ancak uygulama olarak uzmanlık gerektiren bir önlemdir. Fare istasyonları düzeneğine yerleştirilen fare zehri ile yaşam alanınızı istila eden haşerelerden kısa sürede kurtulabilir, rutin yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Firmamızda fare ilaçlama uygulaması yapılırken izlenen aşamaları sıralayacak olursak;

  • İlaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir. Eğer açıkta kapı ve pencere varsa kapatılır. Bu yolla farelerin kaçması engellenir ve ilacın etki gücü arttırılır.
  • Fare istasyonları ilaçlama yapılacak alanda eşit mesafelerde yerleştirilerek zehir yerleştirilir.
  • Asıl yem ve zehirli yem istasyonlara koyulur ve yanında bir kap su bulundurulur.
  • Zehri yiyen fare susar ve suyu yudumladığı an ölür.
  • Suya gelmemesi durumunda birkaç saat içersinde ölen istasyona koyulup yok edilir ve ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır.
  • Genel temizliğin ardından günlük yaşamınıza geri dönersiniz.

Uzman kadromuz tarafından uygulanan fare ilaçlama uygulamalarında kullandığımız yöntemler son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiştir. Fareleri yaşamınızdan çıkarmak için günün her saati ulaşabileceğiniz firmamız bir telefon uzağınızda size hizmet etmek için bekliyor.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Garanti İlaçlama firmamız sağlık Bakanlığından onaylı ve bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Fare ilaçlama uygulamasının yanı sıra; ev ilaçlama, akrep ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama işlemlerinin de yapıldığı firmamız “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, kampanyalı fiyatlar ile haşerelerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir