Garanti İlaçlama

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele konusunda İstanbul, İzmir ve Kocaeli’ne hizmet veren firmamız kene, pire, fare ve tüm haşere ile mücadele konusunda yanınızda!

Zararlı Kemirgenler gurubunda yer alan fare, çok sayıda türe sahiptir. Fare yaşam alanlarımızdan daima uzak tutulması gereken bir canlıdır. Çeşitli zararlara neden olan fareler çok sayıda mikrop barındırarak çeşitli hastalıkların yaşanmasına da davetiye çıkarırlar. Farenin taşımış olduğu mikrop ve virüs veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri, Nil virüsü gibi ciddi hastalıkların insanlara bulaşmasına neden olmaktadır.

Fare İlaçlama Kesin Çözüm Verir Mi?

Fare ile mücadele de yapılması gereken profesyonel fare ilaçlama firmaları tarafınca destek almaktır. Aksi uygulamalar ile fare türlerinden güvenle kurtulmanız mümkün değildir. Fare türlerini etkisiz kılmak için geliştirilen çeşitli ilaçlama yöntemleri, uzman ilaçlama firmaları tarafından uygulandığı sürece yaşam alanlarınız fare türlerinden arındığı gibi dezenfekte olacaktır.

Lağım faresi, tarla faresi, ev faresi ve pamuk faresi insanların yaşam sürdüğü alanları sıkça rahatsız eden fare türleridir. Fare ile mücadele de fare türleri doğru tespit edilerek etki sağlayacak ilaçlar kullanılmalıdır. Bu gibi yöntemlerin doğru olarak belirlenebilmesi alanında uzman yetkili kişiler tarafınca mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir