Garanti İlaçlama

Fare Yakalama Teknikleri Hangileridir?

Sizler Fare yakalama teknikleri konusunda 20. Yüzyıl da hala fare kapanı, markası belli olmayan fare ilaçları, ultrasonik cihazlar, fare kovucu ve daha adını sayamayacağımız pek çok yöntem artık aklınız bulandırmasın. İşte size yep yeni bir yöntem. Fare istasyonları. Bu uygulama sayesinde kapalı ve açık mekanlarda evinizi tahrip eden, eşyalarınızı kemiren, tarımsal alanlarınızı ve bahçelerinizi istila eden kemirgenlerden gönül rahatlığı ile kurtulabilirsiniz. Öncelikle fare istasyonları nedir? Nasıl Çalışır? Hangi alanlarda etkilidir gibi başlıklardan bahsedelim.

Fare İstasyonu Nedir?

Fare İstasyonu Tanım: Kemirgen türlerinin güvenle kontrolünü sağlama amacıyla, farelerin sevdiği gıda ve aromalardan oluşmuş, hoş kokulu zehrin, 20-30 cm ebatlarında siyah bir kutu içine saklanarak farelerin temas etmesini sağlamak amacıyla kurulmuş düzeneğe Fare İstasyonu adını veriyoruz.

Fare istasyonlarının kurulumu çok kolaydır. Tabi uzman kişi ve kurumlar elinde kolaydır. Bilinçsizce uygulanması halinde sağlıklı sonuçlar vermeyecektir.

Fare İstasyonları Nasıl Çalışır?

Gelen şikayet ve talepler üzerine, kapalı veya açık mekanlarda farelerin sayısı ve yoğunluğu baz alınarak istasyon kurulumu gerçekleştirilir. İstasyonun kurulumu tamamlandıktan sonra, hoş koku yayan zehir kısa sürede fareleri bulundukları yuvalardan kendisine çeker. Kısa bir süre sonra zehirle temas eden fare yuvasına geri döner. Zehrin susama etkisi bulunmaktadır. Fare susuzluk ihtiyacını gidermek amacıyla, dışarıda su aramaya başlar. Suyu bulduğu andan itibaren etkisiz hale gelmesi 10 saniyeyi almamaktadır. Bu şekilde fare evinizde değil de, dışarıda bir alanda ölerek koku bırakmaz.

Haşere türlerinden olan Kemirgenlerden yani farelerden fare istasyonu uygulamaları ile kurtulmanız kesindir. Sizlerde ilaçlama firmamızı arayarak, Fareler için istasyon talebinde bulunabilir ekonomik fiyatlara kurulum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir