Garanti İlaçlama

Ferhatpaşa Böcek İlaçlama

Ferhatpaşa böcek ilaçlama şubemizde de, tüm şubelerimizde olduğu gibi uzman personellerimiz eşliğinde, etkili ilaçlama yöntemleri ile uygulama yapılmaktadır. Haşereler ile verdiğimiz mücadele, tamamen sağlıklı yollarla gerçekleştirilmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar, kullanılmakta ve birçok alanda kalıcılık sağlanmaktadır. Yaptığımız kapsamlı uygulamalarla, böceklerin yuva yaptığı tüm alanları kontrol altına almaktayız.

Haşerelerin Yuva Yaptığı Alanlar

Haşereler, nemli olan her alanda yuva yapabilirler. Rutubetli alanlarda yuva kurmayı tercih eden böcekler, insanların yaşadığı her yerde olabilirler. Bunlar açık ve kapalı alanların tümüdür. Bodrum katlarında, kömürlüklerde, havalandırma ve ev, işyeri, fabrika gibi alanların depolarında bulunabilirler. Haşere yuvaları açık alanlarda, taş, toprak altında bulunabilir. Kapalı mekanlarda ise, duvar çatlakları, parke aralıkları ve çeşitli eşyaların üzerinde yuva kurabilirler. Küçük haşere türleri, halı ve kilim aralarında, bazıları ise ahşap malzemelerin üzerine yerleşebilir. Pire, kene ve bit gibi haşereler, evcil hayvanların ve insanların üzerinde bulunarak, çeşitli hastalıkların yayılmasını sağlamaktadırlar.

Ferhatpaşa Böcek İlaçlama Şubemiz

Ferhatpaşa böcek ilaçlama servislerimiz en iyi ekipmanlarla, en dar alandaki haşere türleri üzerinde bile kontrol sağlayabilmektedir.

Böcekler Hangi Dönemde İlaçlanır?

Haşereler, genellikle yaz aylarında ilaçlanmaktadır. Birçok haşere türü, ilkbahar döneminde yumurtlamakta ve yaz aylarında yaşam alanlarımızı istila etmektedir. Ancak, doğada çok çeşitli haşere grupları bulunmaktadır. Bunlar her mevsimde, insanları rahatsız edebilir. Ferhatpaşa böcek ilaçlama servislerimiz, yılın her döneminde böceklerden ve farelerden kurtulmanız için uygulamalar yapmaktadır. Yılın 365 günü ve günün 24 saati gerçekleştirilen hizmetlerimiz, her daim ekonomiktir.

Yılın Her Döneminde İlaçlanan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, fındık faresi, halı böceği, çekirge, uyuz böceği, kene, sivrisinek, mayt, eşek arısı, karafatma, salyangoz, Amerikan hamam böceği, tahtakurdu, kulağakaçan böceği, akrep, lağım faresi, akar, tahtakurusu, karınca, gümüş böceği, Alman hamam böceği, sinek, tatarcık, kör fare, örümcek, sıçan, kakalak, teşbih böceği, yılan, yaban arısı, hamam böceği, kırkayak, kertenkele, çatı faresi, bit, ev faresi, mite, güve, pire, çıyan, pamuk faresi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir