Garanti İlaçlama

Fikirtepe Böcek İlaçlama

Kadıköy İstanbul ilimizde Anadolu yakasında yer alan ilçemiz kültür ve sanat aktivitelerinin en ektin olduğu bölgelerdendir. İlçemizin doğusunda Maltepe bölgesi yer alırken, batısında eşsiz İstanbul Boğazı, kuzeyinde Üsküdar, güneyinde ise  Marmara Denizi bulunmaktadır.

Nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu yerleşim bölgeleri oldukça daralmış durumdadır. Bu durum haşere ve kemirgenlerin bölgelere hızla dağılarak üremelerine de neden olmaktadır. Haşere türleri bulaşıcı hastalıklar gibi kişiden kişiye bile rahatlıkla geçmektedir. Karşı komşunuzun evine yerleşen pire, bit, tahtakurusu gibi haşere türleri komşunuzun kıyafetleri vasıtasıyla sizin evinize gelerek kolayca yerleşebilir.Kadıköy Fikirtepe ilaçlama servisi olarak Fikirtepe bölgesinde açık kapalı her türlü alanda ilaçlama servisi sunmaktayız.

Fikirtepe böcek ilaçlama servisi

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Uygulamakta olduğumuz ilaçlama yöntemleriyle haşere ve kemirgenlerin yerleşmiş olduğu en kuytu köşe alanlara bile ulaşarak haşere ilaçlama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Fikirtepe ilaçlama servisi böcek ve kemirgenlere karşı kullandığı tüm ilaçları firmamız bünyesinde görev alan ziraat ve kimya mühendislerimizin kontrolü altında kullanılmaktadır. İlaçlarımız TSE damgalı olup insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir. Firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahiptir.

Fikirtepe böcek ilaçlama servisinden ilaçlama hizmeti talep ettiğiniz takdirde sizin için kesintisiz hizmet sunan müşteri temsilcilerimize günün 24 saati ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir