Garanti İlaçlama

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Sorusu ticaretin olduğu günden bu yana tüketicilerin yanıtını merak ettiği konular arasında yer alır. Özellikle alacağınız hizmet böcek ilaçlama ise bu konuda çok dikkat etmeniz gerekir. Piyasada yüksek maliyet ve kalitesiz böcek ilaçları ile ev ilaçlama yapan, sağlığınızı tehlikeye atan firmaların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Yaşam alanınızı istila eden böceklerin yaratmış olduğu tahribasyona bir de amatör firmalar eklenince durum içten çıkılmaz bir hal alır. Bu bağlamda karşılaşmış olduğunuz haşerenin türü ne olursa olsun şirket seçiminde sizlere önerdiğimiz unsurlara dikkat ederek seçiminizi yaptığınızda pişman olmayacaksınız. Firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

  • İlaçlama yapacak firmanın %100 Garantili Hizmet sözünü verebiliyor olması işindeki kaliteyi gösterir.
  • Firmanın sizden önce çalışmış olduğu kişi ya da kurumlardan sağlam referanslara sahip olduğuna bakın.
  • Böcek ilaçlama şirketleri bünyesinde çalışan bütün personellerin ilaçlama konusunda eğitimli olup olmadığını sorun.
  • İlaçlama sırasında personelin tulum, eldiven ve maske gibi malzemeleri eksiksiz kullanması iş güvenliği kapsamında önemli bir ayrıntıdır.
  • Şirketin kullanmış olduğu böcek ilaçlarının üzerinde Sağlık Bakanlığı onayı arayın.

Yukarıda saymış olduğumuz bütün nitelikleri bünyesinde barındıran Garanti İlaçlama firmamız güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile sizleri haşerelerden kurtarmak için bir telefon uzağınızda bekliyor.

firma-guvenirligi-nasil-anlasilir-1

Böcek İlaçlama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Böcek ilaçlama yaparken dikkat edilmesi gerekenler, işini iyi yapan bir firma detaylı olarak biliniyor ve uyguluyordur. Haşereleri yok etmek için kullanılan böcek ilaçları doğru bir uygulama yapılmadığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Haşerelerin insana ve doğaya verdiği zararları göz önünde bulundurduğumuzda kesinlikle yok edilmeleri gerektiğini söyleyebilir. Yapılan uygulama; pire ilaçlama, akrep ilaçlama ya da fare ilaçlama fark etmeksizin dikkat edilmesi gereken unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İlaçlama yapılan alanda iyi bir ön hazırlık yapılması şarttır. Gerekli tedbirler alınmadığı durumda ilaçtan sadece böcekler değil insanlar da etkilenebilir ve riskli sonuçlar doğabilir.
  • Böcek ilaçlama kapalı bir alanda yapıldığında ilaçtan etkilenen böcekler kaçmaya başlar. Dışarı çıkmalarını engellemek için kapı ve pencereler sıkı bir şekilde kapatılarak ilacın etki gücü arttırılır.
  • Böcek ilaçlarının ortama dağılması sırasında kesinlik açıkta yiyecek, içecek ya da eşya bulunmamalıdır.
  • Mutfak eşyaları dolaplara kaldırılarak uygulama bitene kadar korumaya alınır.
  • Bünyesi yetişkinlere oranla zayıf olan çocukların ilaçlamadan etkilenmemesi için işlem bitene kadar ortamdan uzak kalması gerekir.

İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan firmamızda böcek ilaçlama sırasında bütün tedbirler harfiyen yerine getirilerek profesyonel bir ilaçlama yapılır. 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri arasında lider koltuğunu kimseye bırakmayan firmamızda müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelir. Böcek ilaçlama uygulamasında kullandığımız böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylıdır ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak kullanılır. Böcek ilaçlama şirketleri arasında bütün prosedürleri yerine getirmiş Garanti İlaçlama firmamızda; pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlama gibi bütün haşerelere yönelik uygulama yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir