Garanti İlaçlama

Garanti İlaçlama

Garanti İlaçlama firmamız, her türlü böcek ya da haşere problemine karşı geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile, kısa sürede sizleri sağlıklı ortamlara kavuşturmayı başaran önemli bir ilaçlama firmasıdır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla birlikte İstanbul, İzmir, Kocaeli ve tüm ilçelerinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Evlerinizde, iş yerlerinizde, bahçelerinizde, okullarda, hastanelerde, şirketlerde, sitelerde, her türlü yaşam alanında gerçekleşebilecek olan böcek ya da haşere problemleriyle mücadele etmekte olan Garanti İlaçlama firmamız, 7/24 sunmuş olduğu ilaçlama hizmetleriyle güven vermektedir. Her türlü böcek ve haşere için ayrı ayrı tasarlanmış olan ilaçları, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylıdır. İnsan sağlığını tehlikeye atmayan ilaçlar ile kısa sürelerde etkili çözümler ortaya çıkarmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz ve cihazlarımızla her türlü böcek ve haşere kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

garanti-ilaclama

garanti-ilaclama

BÖCEK İLAÇLAMA

Garanti İlaçlama firmamız, her böcek türü için ayrı ayrı geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile kısa süre içerisinde oldukça etkili sonuçlara ulaşmaktadır. Garanti İlaçlama, böceklerin üreme stillerine, boyutlarına ya da diğer bazı özelliklerine göre farklı ilaçlama yöntemleri geliştirmiştir. En uygun ilaçlama yöntemini tercih ederek, etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmektedir. Böcek ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmekte olan ilaçlama yöntemi, her böcek türü için etkili sonuçlar ortaya çıkarması nedeniyle sıvı ilaçlama yöntemleridir. Sıvı ilaçlama yöntemleri, her ebattaki böcek türü üzerinde etkisini gösterebilen ve ulaşılması güç olan bölgelerin de ilacın etkisi altına girmesini sağlayan bir böcek ilaçlama yöntemidir. Kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak iki farklı türü bulunmaktadır. Kokulu ilaçlar genellikle böcekleri kısa süreler içerisinde ilaçlanan mekandan uzaklaştırmaktadır. İlacın etkisinin geçmesiyle birlikte bu alan tekrar böcek problemleriyle karşı karşıya gelebilir. Çünkü kokulu ilaçlama yöntemleri anlık etkileri olan bir sıvı ilaçlama yöntemidir. Kokusuz ilaçlama yöntemleri ise kokulu ilaçlamanın tam tersi olarak, çok daha uzun süreler böcek problemlerini ortadan kaldırmak için tasarlanmış olan ilaçlama yöntemlerindendir. Sıvı ilaçlamalar genellikle buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadırlar. Özellikle buharlama tekniği ilacın çok daha geniş alanlara yayılmasını sağlamakta olan bir böcek ilaçlama tekniğidir. Buharlama ile birlikte hem böceklerden, hem de böceklerin etrafa yaymış olduğu kirli havadan kısa süreler içerisinde kurtulmak mümkündür. Püskürtme tekniği de kısa süre içerisinde etkili sonuçlar ortaya çıkarmakta olan ve ilacın etkisini bir kaç kat arttırmakta olan ilaçlama tekniklerindendir. Bahçe ilaçlamalarında ya da geçiş noktaları belli olan, orta ebatlı böcek türlerinin ve kemirgenlerin ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Böcek ilaçlamalarında kullanılmakta olan ilaçlama yöntemleri, böcekleri kısa sürede ortamdan uzaklaştırmakta ve böcek problemini etkili bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Böcek ilaçlama yöntemlerinden bir diğer etkili, yöntem de jel ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlamalar, genellikle hamam böcekleri ya da türevleri üzerinde etki göstermektedir. Bu böceklerin geçiş noktalarına, duvar diplerine, pencere pervazlarına nokta şeklinde uygulanmaktadır. Bu şekilde böceklerin ilaçla temas etmesi sağlanmaktadır. İlacı yiyen böcekler, kısa bir süre içerisinde yuvalarına dönerek ölmektedir. Ardından ölen bu böcekleri diğer böcekler yemekte ve zehirlenerek imha olmaktadır. Bu şekilde böcek problemi kısa sürede köklü bir şekilde ortadan kalkmaktadır.

HAŞERE İLAÇLAMA

garanti-ilaclama

                                         garanti-ilaclama

Garanti İlaçlama firmamız, her türlü böcek ve haşere probleminde, etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Böcekler, kemirgenler, sürüngenler, zehirli canlı türleri Garanti İlaçlama firmasının haşere ilaçlama hizmetleri ile birlikte ortadan kalkmaktadır. Yaşam alanlarımız istila etmeleri nedeniyle bizlerin yaşam kalitesini düşürmekte olan haşereler, sağlığımız üzerinde de büyük tehditler oluşturmaktadır. Bu sebeple böcek ilaçlama firmalarının sağlığımız ve yaşamımız için önemi oldukça büyüktür.

Haşere ilaçlamalarında, haşerenin türüne ve özelliklerine göre en etkili ilaçlama yöntemi tercih edilmektedir. Çünkü her haşere türü için ayrı bir ilaçlama yöntemi geliştirilmiştir. Böcek ve haşere ilaçlamalarında kullanılan yöntemler, sıvı ilaçlama yöntemleri, kokulu ilaçlama yöntemleri, kokusuz ilaçlama yöntemleri ve jel ilaçlama yöntemleridir. Kemirgenlerin ilaçlamalarında ise sıvı ilaçlama yöntemleri de etkili olduğu gibi özellikle fareler için tasarlanmış olan fare istasyonları problemi kısa sürede ortadan kaldırmaya yarayan etkili bir ilaçlama yöntemidir. Fare istasyonları, diğer canlı türlerini fare ilacından korumak amacıyla sadece farelerin girebileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Fareler fare istasyonunda bulunan ilacı yedikten kısa bir süre sonra bulunduğu ortamı terk etmekte ve zehirlenerek ölmektedir. Oldukça etkili bir ilaçlama yöntemi olan fare istasyonları genellikle fare sayısının yoğun olduğu ve geniş olan alanlarda uygulanmaktadır. Bunun dışında sıvı ilaçlama yöntemleri de fare imhalarında kullanılmakta olan etkili ilaçlama yöntemlerindendir. Fareyle mücadelede sıvı ilaçlar genellikle püskürtme tekniği ile uygulanmaktadır. Bu şekilde kısa süre içerisinde fare problemlerinden kurtulmak mümkün olmaktadır.

Garanti İlaçlama firmamız, profesyonel ekip ve ekipmanları ile birlikte haşere problemlerini kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Böcek ve haşere ilaçlamaları, bu canlıların üreme stillerine göre değişiklik göstermektedir. Yumurtlama sistemi ile üremekte olan haşereler ya da böcekler düzenli aralıklarla tekrarlanan ilaçlama yöntemleriyle imha edilmektedir. Çünkü yumurtaları olgunlaşması ve hayata dahil olması için belirli bir sürecin geçmesi gerekmektedir. Bu sebeple profesyonel ilaçlama firmaları yumurtlama sistemi ile üremekte olan haşere türlerinin ilaçlamalarında genellikle yumurtaların olgunlaşma süreçlerini göz önünde bulundurarak en etkili yöntemi uygulamaya almaktadır. Bu şekilde ilaçlamalarda düzenli aralıklarla tekrarlar yapmakta ve haşere problemlerini kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

İLAÇLAMA FİYATLARIMIZ

Garanti İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan alanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. İlaçlanan alanın genişliğinin yanı sıra, ilaçlanan böcek türüne göre gerçekleştirilen ilaçlama tekrarları da böcek ve haşere ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan bir faktördür. Firmamız, her türlü böcek  problemini profesyonel ilaçlama yöntemleri ile ortadan kaldırmaktadır. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Garanti İlaçlama, böcek problemlerinizi etkili yöntemleriyle kısa sürede ortadan kaldırmakta olan profesyonel bir ilaçlama firmasıdır.  7/24 böcek ve haşere problemlerini ortadan kaldırmak için çalışan, profesyonel ekipleriyle birlikte etkili ilaçlama yöntemleri uygulayan Garanti İlaçlama firmamızın hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir