Garanti İlaçlama

Gaziemir Böcek İlaçlama

İzmir konumu gereği oldukça turist çeken güzide şehirlerden biridir. Bu nedenle özellikle kişisel veya toplumsal yaşam alanları içinde temizliğe oldukça önem verilir. Fare ve böcek ilaçlama uygulamaları günümüzde birçok kişi ve kurumun vazgeçilmez yardımcısı haline gelmiştir. Yapılan uygulama ile insan hayatı için zararlı canlılar yaşam alanları üzerinden uzaklaştırılmış ve yaşam alanları dezenfekte edilmiştir. İzmir Gaziemir böcek ilaçlama servisimiz 7/24 İzmirlilere hizmet veriyor.

İzmir Gaziemir Böcek İlaçlama Servisi

Firmamız TSE garantisi ve Sağlık Bakanlığı onayı ile hizmet vermektedir. Sizde yaşam alanlarınız içinde  deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, sivrisinek, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, uyuz, yılan eşek arısı, kırkayak ve yaban arısı, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, tahta kurusu, tahta kurdu, kene, güve, çiyan, danaburnu, kakalak, mite gibi zararlı hayvan çeşitlerine karşı kendinizi, evinizi ve iş yerinizi koruma altına almak istiyorsanız firmamızdan gereken yardımı alabilirsiniz.

Firmamız yıllardır insan sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu fare ve böcek ilaçlama hizmetleri kesintisiz olarak devam etmektedir. İzmir’in tüm ilçeleri ve mahallelerine aralıksız olarak 24 saat müşteri hizmetlerimizin yardımı ve uzman ekibimizin hizmeti sayesinde hizmetinize hazırdır.

İlaçlama uygulaması için öncelikle uzman ekibin gerekli alanda küçük bir keşif yaparak tüm verileri sağlaması gerekir. Bunlar başlıca alanın büyüklüğünün tespiti, böceğin türü ve ilaca karşı gelişebilecek direncidir. Tüm bu soruların cevabı elde edildikten sonra uygulama yapılmalıdır.

İlaçlama çeşitleri genel olarak şöyle sıralanabilir:

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonu

Bunlar alanın ihtiyacına göre ekip tarafından belirlenir. İşlem tamamlandıktan sonra ekip tarafından sorumlu olan kişiye alan içinde yapılması gerekenler bildirilir. Bilhassa yapılması gereken ise işlemin yapıldığı alanda belirli bir süre derinlemesine temizlik yapılmaması gerektiğidir. Bu durumu gözardı ederseniz işlemin olumlu özellikleri en aza indirgemiş olabilirsiniz. İzmir böcek ilaçlama servisimizi hemen arayabilirsiniz.

Gaziemir’de Hizmet Verdiğimiz Semtler;

Gaziemir Böcek İlaçlamaSarnıç Böcek İlaçlamaMerkez Köyler Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir