Garanti İlaçlama

Gebze Böcek İlaçlama

Gebze böcek ilaçlama hizmetimiz de 7/24 devam ediyor. Antik dönemde Libyssa olarak anılan Gebze, bölgenin en büyük sanayi ve finans sektörünün yoğun olduğu yerlerden biridir. Bitinya Krallığı döneminde Kocaeli Yarımadası üzerinden Asya ve Avrupa’ya köprü olmuştur. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün bulunduğu ilçe tarihi açıdan da önemli izler barındırmaktadır. Bunlardan biri de,  Kartacalı komutan Hannibal’ın Bitinya Krallığı döneminde burada yaşamış olmasıdır. Aynı zamanda Gebze Eskihisar – Topçular (Yalova) arasında deniz ulaşımı da düzenli olarak yapılmaktadır.

Gebze böcek ilaçlama şirketi

Kara, su sporlarının sıklıkla yapıldığı ilçe kışları sert, yazları ise nemlidir. İstanbul’a yakın olması sebebiyle de metropol hayatından sıkılanların uğrak yeri haline gelmiştir. Bölgede her çeşit bitki çeşitleri olduğu içinde özellikle yaz aylarında çeşitli böceklerin ortaya çıkmasına neden olur. Bu böcekler önlem alınmadığı takdirde günlük hayatı çekilmez hale getirebilir. Bu nedende Gebze İlaçlama sizi bu dertten kurtarmak için profesyonel ve uzman ekibiyle birlikte sizlere yardımcı olacaktır.

Bölge özellikle karıncaların, pirelerin ve sivri sineklerin istilasına maruz kaldığı için her mevsim geçişlerinde ve özellikle nemli havalarda çoğalan bu böcekler yaşamı alt üst edebileceği gibi sağlık açısından da cilt hastalıklarına ve sıtma başta olmak üzere bir çok ciddi hastalığa neden olabilmektedir. Garanti İlaçlama, Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış ilaçlarla sizleri bu sıkıntıdan kurtarmaya hazır profesyonel bir şirkettir.

Kullanılması gereken uygun ilaçlar hakkında firma sizlere gereken bilgiyi verecektir. Piyasada kullanılan ilaçlar genelde kokulu ve kokusuz olarak yer almaktadır. Tercih sizlerin mekanınızı ilaçlamanın yapılacağı sürede terk edip etmeyeceğinize bağlıdır çünkü yaklaşık 1-2 saat kapalı olacak mekanda kokulu ilaç kullanılacaktır ancak tercihiniz kapalı ilaçlama değilse bu durumda kokusuz ilaç kullanılacaktır.

Gebze İlçesinde Hizmet Sunulan Mahalleler

 1. Adem Yavuz Mahallesi
 2. Ahatlı Mahallesi
 3. Arapçeşme Mahallesi
 4. Balçık Mahallesi
 5. Barış Mahallesi
 6. Beylikbağı Mahallesi
 7. Cumaköy Mahallesi
 8. Cumhuriyet Mahallesi
 9. Denizli Mahallesi
 10. Duraklı Mahallesi
 11. Elbizli Mahallesi
 12. Eskihisar Mahallesi
 13. Gaziler Mahallesi
 14. Güzeller Mahallesi
 15. Hacıhalil Mahallesi
 16. Hatipler Mahallesi
 17. Hürriyet Mahallesi
 18. İnönü Mahallesi
 19. İstasyon Mahallesi
 20. Kadıllı Mahallesi
 21. Kargalı Mahallesi
 22. Kirazpınar Mahallesi
 23. Köşklü Çeşme Mahallesi
 24. Mevlana Mahallesi
 25. Mimar Sinan Mahallesi
 26. Mollafenari Mahallesi
 27. Muallim Mahallesi
 28. Mudarlı Mahallesi
 29. Mustafapaşa Mahallesi
 30. Osman Yılmaz Mahallesi
 31. Ovacık Mahallesi
 32. Pelitli Mahallesi
 33. Sultan Orhan Mahallesi
 34. Tatlıkuyu Mahallesi
 35. Tavşanlı Mahallesi
 36. Tepemanayır Mahallesi
 37. Ulus Mahallesi Yağcılar Mahallesi
 38. Yavuz Selim Mahallesi
 39. Yenikent Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir