Garanti İlaçlama

Gıda Yeri İlaçlama

Garanti İlaçlama; İstanbul, İzmir ve Kocaeli kentlerinde Gıda Yerlerine hijyenik ortamlar sağlıyor… Gıda yeri ilaçlama hizmetimiz 7/24 devam ediyor.

Gıda yeri ilaçlama ve önemi

Zararlı böcekler, haşereler ve kemirgenler çok farklı şekillerde insanlarla temasa geçebilmektedir. İnsanlarla doğrudan ve ya dolaylı olarak etkileşime geçebildikleri yollardan biri de gıda yerleri ve buna benzer alanlardır.

Toplum sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek olasılıkların önüne geçebilmek adına Tarım Bakanlığı tarafından 2005 yılında yayınlanan bu kanun, gıda yerlerindeki denetime müdahale etmektedir. Gıda yeri vasfına sahip işletmelerin tümünün, bu kanuna göre Garanti İlaçlama gibi ruhsat sahibi ilaçlama firmaları tarafından düzenli olarak haşere ve fare ilaçlama yaptırması gerekmektedir.

Gıda, insanların temel gereksinimi olduğu kadar haşere, böcek ve kemirgen türleri için de bir ihtiyaçtır. Gıda maddeleri, bu zarar böceklere geniş kapsamlı bir ortam sunarak üreme, beslenme ve barınma alanları haline gelebilmesini mümkün kılar. Ancak bu tür zararlıların taşıdıkları bakteri, virüs ve parazit gibi tehlikeler insan besinlerini birer zehre dönüştürebilecek durumların ortaya çıkmasını sebep olabilmektedir.

Hastalık taşıyan besinler insan sağlığını tehdit edebildiği gibi işletmelerin de maddi zararlara uğramasına yol açabilmektedir. Haşere ve zararlılara karşı gerekli önlemler alınmadığı takdirde maddi zararların kapsamı hem nakit kaybı hem de mal kaybına neden olabilmektedir. Beraberinde getirdiği müşteri kaybı da ticari mecralarda sıkça karşılaşılan bir sorundur. Bu gibi durumlar, çoğu zaman işletmenin itibarını sarsabilir.

Gıda yeri böcek ilaçlama

Haşere, zararlı böcek ve kemirgen gibi sorunlarınıza çözüm için Garanti İlaçlama firmamızın çağrı merkezini arayabilir, ekonomik gıda yeri ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Gıda yeri ilaçlama tercihinizi yaparken firmanın ruhsat sahibi olup olmadığına ve kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kullanılan ilaçların onay sahibi olmaması durumunda gıda maddelerinin zararlı kimyasallara maruz kalarak kirlenmesine yol açabilir, dolayısıyla insan sağlığını kritik düzeyde etkileyen sonuçlarla karşılaşılması mümkündür.

Gıda Yeri İlaçlama desteğini Garanti İlaçlama firmamızdan sağlamanız durumunda sizlere sunduğumuz hizmetler;

  • Maddi ve manevi kaybın önüne geçebileceğiniz önlemler
  • Haşere ve kemirgen sorunlarına profesyonel ve modern yaklaşım
  • Gıda yeri ilaçlama uygulamasında hızlı, ekonomik ve etkili sonuçlar
  • Uzman ekip çalışması ile zararlı problemlerine kesin çözüm
  • İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı ilaçlama yöntemleri
  • Hizmet aldığınız işlemi % 100 memnuniyet garantisi

Garanti böcek ilaçlama şirketi 20 yıllık deneyimi ile sahada olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir