Garanti İlaçlama

Göztepe Fare İlaçlama

Fareler, mevsimlerin değişmesiyle birlikte, kendilerine yeni yaşam alanları aramaktadır. Genellikle de insanların yaşadıkları alanları tercih etmektedir. Bu tercih neticesinde yaşam alanlarımız kısa bir süre içerisinde birer bakteri yuvası haline gelmektedir. Çünkü fareler, hem taşıdıkları hem de salgıladıkları mikroplar nedeniyle, evlerimizi çok büyük bir tehlike altında bırakmaktadır. Farelerden yayılmakta olan bu bakteriler ve mikroplar, zamanla sağlığımızı da olumsuz yönde etkileyerek ciddi boyutlarda vakalarla karşılaşmamıza vesile olmaktadır. Bu sebeple geliştirilmiş olan fare ilaçlama firmalarının önemi oldukça büyüktür. Göztepe Fare İlaçlama, Garanti ilaçlamanın sunmuş olduğu profesyonel bir fare ilaçlama hizmetidir.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fareler, hızlı ve çok sayıda olan üreme yapıları nedeniyle kısa süre içerisinde bir topluluk haline gelebilmektedir. Bu sebeple evlerimizde var olduğunu tespit ettiğimiz farelerin kısa süre içerisinde imha edilmesi gerekmektedir. Bu imha işlemleri için de profesyonel bir fare ilaçlama firmasıyla irtibata geçilmelidir. Fare ilaçlama firmaları, ilaçlanacak olan farelerin sayısını tespit ederek en etkili ilaçlama yöntemini belirlemektedir. Genellikle tercih edilmekte olan ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir. Çünkü sıvı ilaçlar her türlü zararlı canlının imhasında kullanılmakta olan etkili ilaçlardır. Sıvı ilaçlar her tülü alana tesir göstererek, fare problemlerini kısa bir sürede ortadan kaldırabilmektedir. Çünkü ulaşılması zor olan bölgelere bile tesir edebilmektedir.

Fare ilaçlamalarında kullanılmakta olan jel ilaçlar, katı ilaçlama grubunda yer almaktadır. Toz ilaçlar (Fare zehirleri) genellikle farelerin geçiş noktalarına uygulanarak, farelerin ilaçla temas etmesi sağlanmaktadır. İlaca temas eden fareler kısa süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Bu sebeple en etkili ilaçlama yöntemlerinden biri de bu yöntemdir. Fare ilaçlamalarında genellikle kişisel imkanlarımızı kullanmayı tercih etmekteyiz. Bu alan için geliştirilmiş olan bir çok ilaç türü bulunmaktadır. Az önce bahsettiğimiz toz ilaçlar ve zehirli buğdaylar bunlardan bazılarıdır. Bu ilaçlar da fare imhalarında oldukça etkili ilaçlardır. Fakat profesyonel bir ilaçlama ekibi tarafından uygulanırsa çok daha iyi sonuçlar elde etmek mümkündür. Çünkü bu konuda acemi olan bizlerin bu ilaçlara temas etmesi durumunda sakıncalı sonuçlar doğabilmektedir. Bu ilaçlar, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen ve dikkatli kullanılması gereken ilaçlardır.

Fare ilaçlamaları hem sıvı hem de katı olmak üzere her iki ilaçlama yöntemiyle de gerçekleşmektedir. Her iki ilaçlama yöntemi de oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Göztepe Fare İlaçlama, kullandığı ilaçlar ve uyguladığı profesyonel ilaçlama yöntemleriyle etkili ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir