Garanti İlaçlama

Gümüş Böceğinden Kurtulmanın Yolları

Canlılar aleminin en kalabalık türlerinden olan haşereler, ülkemizde de oldukça fazla türde, sayıda ve her bölgemizde bulunmaktadır. Bu duruma ülkemizin elverişli bitki, iklim ve toprak koşulları etki etmektedir. Gümüş böcekleri de elverişli iklime ayak uydurabilen haşerelerin başında gelmektedir.

Gümüş Böceği Nedir?

Gümüş böceği pek çok farklı isimle anılan, nemli alanları en çok seven, renkleri ile de diğer haşerelerden oldukça farklı olan bir haşere türüdür. Genellikle balıkları andıran vücutları nedeniyle ülkemizde balık böceği olarak adlandırılmakla birlikte, renklerinden dolayı da gümüş böceğigümüşçün isimleri ile de adlandırılırlar.

Gümüş böceğini tanımak gri renklerinden dolayı oldukça kolay olsa da birkaç özellikleri ile bu haşereler şöyledir: Baş kısımlarında 2 uzun antenleri vardır. Bu anten koptuktan kısa bir süre sonra balık böcekleri yaşayamazlar. Peki gümüş böceğinden kurtulmanın yolları nedir?

Evdeki Gümüş Böceği Nasıl Yok Edilir?

Gümüş böceğinden kurtulmak için hiç vakit kaybetmeden ve bu haşerenin hızla çoğalmasına izin vermeden, iyi bir böcek ilaçlama firması ile anlaşmalı ve evimizde gümüş böceği ilaçlama işlemleri yaptırmalıyız. Oldukça hızlı çoğalan bu haşereden yalnızca ilaçlama firmalarının yapacağı işlemlerle kurtulmak mümkündür.

İlaçlama Firmamızın Özellikleri

  • İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından aldığı onaylı belgeler ile sizlere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
  • İlaçlarımızın hepsi ziraat mühendislerimizin titiz çalışmaları ve dikkatli testleri ile oluşturulmuştur.
  • İlaçlama elemanlarımız, ilaçlama sektörünün en deneyimli ve ilaçlama uygulamaları konusunda en eğitimli kişileridir.
  • Firmamız sizlere en iyi kalitedeki hizmeti 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerimiz ile sunmaktadır.
  • İşlemlerimizin hepsi garantili, hepsi ekonomik ve oldukça pratiktir.
  • Şikayetçi olabileceğiniz her çeşit haşere türü ve yoğunluğuna karşı ilaçlama uygulamamız vardır.
  • Ev, okul, apartman ilaçlama gibi sık tercih edilen mekanlara ek olarak, açık alanlar, özel araçlar, toplu taşıma araçları, bahçeler gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Bizlere ulaşmak için sitemizde bulunan iletişim numaralarımızı ilaçlama işlemi yaptırmak için, haşereler hakkında bilgi almak için böceklerin zararları hakkında bilgi sahibi olmak ya da fiyat bilgisi öğrenmek için her zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir