Garanti İlaçlama

Gürpınar Böcek İlaçlama

Beylikdüzü ilçesine bağlı olan Gürpınar semtinde, oluşabilecek her tür böcek ve fare türüyle Gürpınar böcek ilaçlama servisi olarak mücadele etmekteyiz.

Garanti ilaçlama, birçok bölgeye hizmet sunduğu gibi Gürpınar böcek ilaçlama servisiyle de kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA FİRMALARININ ÖZELLİKLERİ

Yaşam kalitenizi olumsuz olarak etkileyen size ve çevrenize rahatsızlık veren haşere problemlerinizden profesyonel destek alarak kısa sürede kurtulmanız mümkündür. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın sahip olduğu özelliklere dikkat etmeniz çok önemlidir. Çünkü düşük rakamlara, yasal olmayarak ilaçlama uygulamalarını gerçekleştiren birçok kuruluş yer almaktadır. Bu kişilerin kullanmış olduğu kalitesiz kimyasal ilaçlar nedeniyle insan ve çevre sağlığı tehlike altındadır.

Gürpınar böcek ilaçlama firması olarak en kaliteli ilaçları kullanarak hizmet vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz ilaçlar firmamız bünyesinde görev alan ziraat mühendislerinin kontrolü altında kullanılmaktadır. Firmamız sağlık Bakanlığı’ndan gereken onaylara sahiptir.

EN ÇOK İLAÇLAMA YAPILAN HAŞERE VE FARE TÜRLERİ

Gürpınar böcek ilaçlama servisi olarak; bit, kene, pire, tahtakurusu, tahtakurdu, akrep, kakalak, mite, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, yılan, örümcek, karınca, tespih böceği, halı böceği, deri böceği, karasinek, sivrisinek, çıyan, salyangoz, kertenkele, kırkayak, ağaç kurdu, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, tarla faresi ve pamuk faresi gibi haşere ve farelerle profesyonel olarak mücadele etmekteyiz.

İLAÇLAMA UYGULAMALARI HANGİ ALANLARDA GERÇEKLEŞİR?

İç ve dış bütün alanlarda gelişmiş ilaçlama tekniklerimizi kullanarak ulaşılması en güç alanlara bile erişerek böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

GÜRPINAR BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI NE ZAMAN HİZMET VERMEKTEDİR?

Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlerin belirlemiş olduğu gün ve saatte uzman ilaçlama ekiplerimiz gelerek ilaçlama uygulamasını gerçekleştireceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir