Garanti İlaçlama

Güve ilaçlama nasıl yapılır?

Güveler, kelebeğe benzeyen yapıları ile bilinmektedirler. Ancak bu canlılardan ayrılan özellikleri vardır. Renklerinin daha mat olmaları, geceleri aktif olmaları bu belirgin özelliklerinden bazılarıdır. Oldukça tehlikelidirler. İnsanlara verdikleri maddi hasarlar nedeni ile, büyük sorun demek olan güveler ile mücadele için haşere ilaçlama firmaları ile görüşülerek sıklıkla güve ilaçlama hizmetleri talep edilmektedir.

Her alanda, türlerine bağlı olarak yaşayabilen güvelerin evde görülenleri, her tür ipekli giysileri, yün ve tüyden yapılmış eşyalara, halılara zarar verebilmektedirler. Maddi hasar demek olduklarından vakit kaybedilmeden güve ilaçlama ile temizletilmeleri gerekir. Ambarlarda bulunanları ise tahılları, bitkileri tüketirler. Bu duruma bağlı olarak aynı şekilde maddi açıdan kayıplara nedendirler. Her alanda uygulanabilmesi mümkün farklı güve ilaçlama teknikleri ile bu haşerelerden kurtulmak mümkündür.

Güve İlaçlamada Kokusuz İlaç Kullanımı

Ekin ve tarlalardaki güvelerden kurtulmak için sıvı kokusuz ilaçlar kullanılmakta ve bu ilaçların ekinlere, tahıllara temas etmemesi açısından püskürtme yolu ile sadece alanların yüzeylerine uygulanmaktadır. Ev, iş yerlerinde sorunları ile karşılaşılan güve ile mücadele ise buharlama ile gerçekleştirilen ve her tür kuytu köşelere dahi temasları mümkün olan kokulu böcek ilaçlama tekniği uygulanır. Bu teknik öncesinde, eğer kapalı alanlara uygulanıyorsa alınması gereken tedbirler vardır. Gıdaların saklanması, varsa çocuk oyuncaklarının kaldırılması gibi önlemler alınmaz ise, ilaçların sebep oldukları sağlık sorunları ile karşılaşılabilir.

Haşere ilaçlama firmaları tarafından alınan her tür güve ilaçlama işlemleri ardından insanlar bulundukları alanlarda daha sağlıklı yaşam şartlarına kavuşabilmektedirler. Maddi açıdan ve psikolojik açıdan huzursuzluk demek olan güvelerden kurtulmak için Garanti ilaçlama olarak sizlere 7/24 hizmet sunmakta ve bu hizmetlerimizi Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı belgelerimizle gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir