Garanti İlaçlama

Halı Böceği Zararları

Halı böceği, kıl, yün, tüyden olan tüm eşyaları tüketebilen haşeredir. Adından da anlaşılacağı üzere özellikle evlerde halıların üzerlerindeki mikroplu artıklar ile beslenmektedir. Bir takım eşyalara da verdikleri zararlar sonrasında maddi hasarlar görülmekte olduğundan halı böceği ilaçlama ile bu haşereleri yok etmek gerekmektedir.

Karanlık ve rutubetli yerleri seven halı böceği ile mücadele, daha çok kuytu köşelere de temas edecek olan ilaçların kullanılması ile gerçekleşecektir. Kişilerin dışarıdan aldıkları böcek ilaçlarının ulaşabilecekleri yerler sınırlıdır. Halı böceği ilaçlama için sıvı ilaçlama yapılır ve bu ilaçlama buharlama olarak, teknolojik makineler ile sağlandığından, doğru uygulandığında her zaman kalıcı çözümlere ulaşılmaktadır.

Halı Böceği İnsana Zarar Verir Mi?

Haftada bir yumurta bırakan halı böceğinden kurtulmak için halı böceği ilaçlama hizmeti alınmadığı takdirde, bu haşere kısa sürede yüzlerce sayıya ulaşacak ve her alanda bulunan çoğu eşyaya zarar verecektir. Bu haşere gezindiği yerlerde mikrop ve bakteri de bırakır. Geceleri aktif olan ve bu saatlerde daha da zararlı hale gelen halı böceği ile mücadele için, halı böceği zararları ile karşılaşmamak için halı böceği ilaçlama firmaları ile görüşülmelidir.

Güve haşeresi benzerliği ile de bilinen halı böceği zararları, maddi kayıplar olarak daha fazaladır. Zira bu haşereler ısırmaz ve sokmazlar. Bakteri bırakırlar. Bakterilerle temas etmemek için halı böceğinden kurtulmak şarttır. Halı böceği ilaçlama uygulatılarak bu haşerelerin bulundukları yerler hijyen hale getirilmelidir.

Garanti ilaçlama olarak sizlere en uygun halı böceği ilaçlama fiyatları ile halı böceği ilaçlama hizmeti vererek, bulaşabilecek hastalıklara, görülebilecek maddi zararlara engel olmaktayız. İstanbul şubelerimize 0 (212) 451 09 83 numaralı telefondan ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir