Garanti İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama hizmeti de veren firmamız, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’e en ucuz fiyatları ile böcek ve haşere ilaçlama servisi verir. Hamam böcekleri tehlikeli canlılardır. Çünkü bıraktıkları dışkılar ve salyalarla insanlara bulaştırdıkları mikroplar yolu ile ciddi sağlık problemlerinin sebebi olabilirler. Bu nedenle bu böcekten kurtulmak da şarttır. Bu haşere sorunlarının kısa sürede çözülmesi için ise, hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır. Bu firmalar tarafından sağlıklı ve kesin sonuçlar almak istiyorsanız, profesyonel şirketler tercih edilmelidir.

Hamam Böceği ilaçlama fiyatları

Hamam böcekleri türleri de oldukça fazladır. Alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, karafatma, kakalak böceği bu türler arasında bulunmaktadır. Bu türden kurtulmak için ilaçlama çok önemlidir çünkü bu haşerelerle ev ve iş yerlerimizde de sıklıkla karşılaşırız. Sıcak alanları sevdiklerinden ve insan gıdaları ile beslendiklerinde, gıdaların fazla bulunduğu ve sıcaklığın da olduğu fırın, lokanta, restaurant, yemekhane, mutfak gibi yerlerde görülürler. Bu gibi yerlerin hijyen olması gerekmektedir. Bu nedenle hamam böceği sorunu ile karşılaşıldığı anda ilaçlama uygulatılmalıdır.

Hamam Böceğinden İnsanlara Bulaşan Bazı Hastalıklar;

  • Verem
  • Dizanteri
  • Hepatit
  • Atraks mikrobu
  • Astım
  • Alerjik Rahatsızlıklar
  • Gıda Zehirlenmeleri

Bu böcek ile mücadele de ve böcekten gelebilecek hastalıklardan korunmanın en etkin yolu ilaçlama servisleri ile irtibata geçerek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır.

Hamam Böcekleri Yumurtalarını Hangi Alanlara Bırakır?

Hamam böceklerinin çoğalma şekli yumurtlamadır.  Bu yumurtaları; bizim göremeyeceğimiz ve ulaşamayacağımız alanlara bırakırlar. Bu durum ilaçlama hizmeti almayı zorunlu kılar. İlaçlama tekniği olarak jel ilaçlama tekniği kullanmak doğru olacaktır. İlaçlama işlemi, şırınga ya da silikon tabancası ile ufak parçalar halinde bırakılan ilaçlarla gerçekleştirilir. Hamam böceği bu ilacı yiyerek ölür. Bir başka haşere de öleni yer. Kısa süre içerisinde bu şekilde devam eden döngü sayesinde sorunlarından kurtulmuş olunur. Ayrıca jel ilaçlama tekniğinin püskürtme ile gerçekleşmemesi sebebiyle insan sağılığına ve çevreye hiçbir yan etkisi yoktur. Bu sebeple uygulamadan önce herhangi bir önleme gerek olmadığı gibi, uygulama sırasında da insanların ya da varsa evcil hayvanların alanı terk etmesine de gerek yoktur.

Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İlaçlama şirketleri seçilirken, profesyonel ve yasal olmalarına dikkat edilmelidir. Çünkü bu haşerelerden kurtulmak çok hassas bir konu olduğu gibi, ilaçlama işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin de eğitimli, tecrübeli ve uzman olmaları gerekmektedir. Aksi halde vücut dirençleri oldukça kuvvetli olan bu haşerelere uygulanacak yanlış ilaçlamalar, bu haşerelere bağışıklık kazandırabilir. Bu böceklerin kafaları kopsa dahi bir süre yaşamlarını devam ettirebilir. Ayrıca aç ve susuz kalarak da yaşayabilmekte olan bu haşerelerden kurtulmak bu gibi durumlar sebebiyle bireysel olarak yapılan müdahalelerle oldukça zordur.

Garanti ilaçlama olarak, hamam böceği ilaçlama yapmanın yanı sıra tüm haşere ilaçlama hizmetleri ile de sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Bu haşerelerden hem ev ilaçlama hizmetimiz ile hem de okul, fırın, hastane, lokanta, apartman, bina, site, bahçe ilaçlama, tarla, park ilaçlama gibi hizmetlerimiz ile kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bizlere bu konular hakkında bilgi ve yardım almak için 7/24 ulaşabilirsiniz. Hamam böceği ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi hemen arayın!

Hamam Böceği hakkında

Hamam böceği ile mücadele etmek için uygulanan amatör ve ilkel yöntemler haşerelerin sayısının çoğalmasından başka bir işe yaramamaktadır. Hamam böceği yok edilmesi oldukça güç acı eşiği yüksek bir haşeredir. Hamam böceği ile mücadele etmek için alınacak bazı tedbirler kısmi olarak haşereleri önlese de asla kesin sonuç vermeyecektir. Haşereler ile mücadeleetmenin başlıca yolu hijyen koşullarını sağlamaktır.

Evinizin temizliğini çamaşır suyu ile yaparak, toz ve kirlerin çoğalmasını engelleyerek iş başlayabilirsiniz. Çıkan çöpleri düzenli olarak atmalı, açıkta yiyecek ve içecek bulundurmamalısınız. Mutfak ve lavabolarda aktif hale geçen haşereleri önlemek için gider borularını temiz tutmalı ve kapatmalısınız. Başta da belirttiğimiz gibi alınacak bu tedbirler asla kesin sonuç vermeyecektir. Tüm çabalarınıza rağmen hamam böceği ve diğer haşereler aktif hale geçecek ve sağlığınızı tehdit edecektir. Bütün bunları yaşamamak adına hamam böceği ile mücadele etmek için böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli profesyonel hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız.

Hamam Böceği ile mücadele yöntemleri

Firmamızda hamam böceklerini yok etmek için uygulanan ilaçlama yöntemleri başlıklar altında toplanacak olursa;

Sıvı İlaçlama

Jel İlaçlama

Kokulu İlaçlama

Kokusuz İlaçlama diye sıralayabiliriz.

Hamam böceği ve diğer tüm haşereler ile mücadele eden firmamıza iletişim numaralarımızdan arayarak ulaşabilir, sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Hamam Böceği ilaçlama fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları firmamızda oluşturulurken maddi durumu iyi olmayan vatandaşlarımız da düşünülür. Hamam böceği ilaçlama metropol ve kırsal alan fark etmeksizin bütün her yerde yapılan bir uygulamadır. Bu nedenle bütün kesimlerin ekonomisine uyacak bir ücretlendirme politikası yapılır. Firmamızda hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

İlaçlama yapılırken kullanılan böcek ilacı miktarı

İlaçlama yapılan alanın alan ölçümü

İlaçlama yapılan hamam böceğinin türü ve yoğunluğu belirleyici olur.

Hamam böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve işini iyi yapan bir böcek ilaçlama şirketi ile çalışmak istiyorsanız firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri arasında yılların tecrübe ve birikimi ile hareket eden firmamızda her şeyin önünde insan sağlığı gelir. Firmamız ve kullandığı ürünler Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Kullandığımız böcek ilaçları TSE damgalıdır ve sağlığınıza zarar verecek hiçbir unsur bulundurmamaktadır. Hamam böceği ilaçlama uygulamasının yanı sıra; ev ilaçlamapire ilaçlamakalorifer böceği ilaçlama uygulamalarının yapıldığı firmamıza günün her saati ulaşabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir