Garanti İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken uzman kadromuzun sizlere soracağı 2 sorunun cevabı maliyetin belirlenmesinde etkili olur. Fiyatlara geçmeden önce bu haşerenin özellikleri ve insanlara zararlarından bahsedelim. Hamam böcekleri güçlü bünyesi ile yok edilmesi en zor haşere türüdür. Sağlam ayak yapıları ile günlerce yorulmadan aç bir şekilde yürüyebilen bu böcek türü ile mücadele etmek için denenen geleneksel yöntemler sonuç vermemekle beraber çok tehlikelidir.

Hamam böceği ilaçlama

Birbirinin ölüsünü yiyen ve kafasını kopsa dahi 8 gün boyunca yaşamayı başaran hamam böceklerinden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçip hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan ilaçlama uygulamasının fiyatları hesaplanırken sorulan sorular şu şekildedir.

  1. İlaçlama yapacağımız alanın metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadar?
  2. İlaçlama yapacağımız haşerenin türü ve yoğunluğu nedir?

Bu 2 soruya verdiğiniz yanıtın ardından ilaçlama sırasında kullanılacak hamam böceği ilacı miktarı belirlenir ve bütçenizi aşmayacak bir ücretlendirme yapılır. İlaçlama sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı çalışacağınız firmayı doğru seçmek ve işinde uzman bir ekiple çalışmak. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusu tüketicilerin sadece ilaçlama sektöründe değil bütün sektörlerde yanıt aradığı bir konudur. Tereddüt etmekte de gayet haklılar çünkü sıradan ve ilkel yöntemler kullanan ilaçlama firmaları ile çalışmak haşerelerin daha fazla çoğalmasına ve ekonomik kayıptan başka bir işe yaramaz. Bu bağlamda böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce; İlaçlama yapacak elemanların eğitimli olduğunu sorun. Şirketin Garantili Hizmet sözünü verebilmesi kendine olan güvenini gösterir.

Garanti İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren alanının öncü ismidir. Uzman kadromuz ve başarılı ekibimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları için bize ulaşın!

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böceği ilaçlama yöntemleri belirlenirken canlının türü ve bulunduğu alan çok önemli bir ayrıntıdır. İlaçlama yöntemlerinde en çok sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulaması kullanılır. Jel ilaçlama evin köşelerine sürülen ilacın bir hamam böceği tarafından yenmesi ile başlar. Zehri yiyen böcek diğer türlerinin yanına gidip öldüğünde geri kalanları da onu yer ve hepsi tek tek yok olur.

Firmamızda hamam böceklerinden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemleri şunlardır;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Garanti İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir