Garanti İlaçlama

Haseki Böcek İlaçlama

Haseki böcek ilaçlama servisi ile İstanbul’daki Haseki semtine ekonomik böcek ilaçlama hizmeti alın!

Verem, tifüs, mantar hastalıkları, dizanteri, veba, tifo, gıda zehirlenmeleri, paraziter hastalıkla böceklerin bulaştırdığı ve neden olduğu hastalıklardır. Böceklerden bulaşan hastalıklara karşı önlem almak için garantili ve kapsamlı hizmet veren firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. Haseki böcek ilaçlama hizmetlerimizle, sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Hizmetlerimiz yalnızca semt genelinde değil, Fatih ve İstanbul genelindedir. TSE onaylı ilaçlarla haşereler ve fareler ile mücadele etmekteyiz.

Mücadele Ettiğimiz Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği sinek, uyuz böceği, halı böceği, güve, tahtakurusu, karafatma, yılan, akrep, gümüş böceği, teşbih böceği, tatarcık, ev faresi, salyangoz, çekirge, kırkayak, kene, kertenkele, akar, sıçan, pire, çatı faresi, fındık faresi, lağım faresi, Alman hamam böceği, yaban arısı, tahta kurdu, kulağakaçan böceği, bit, kör fare, hamam böceği, çıyan, eşek arısı, mite, örümcek, kakalak, Amerikan hamam böceği, sivrisinek, karınca, mayt, pamuk faresi.

Haseki Böcek İlaçlama Şubesi

Haseki böcek ilaçlama hizmetlerimiz, bu fare ve böcek türlerinin tümünü güvenli ilaçlama teknikleri ile kontrol altına almaktadır.

Güvenli İlaçlama Tekniklerimiz

Alanının en iyisi olan personellerimiz ile gerçekleştirilen işlemlerde, en iyi ekipmanlar kullanılmaktadır. Sektörün en yenilikçi firması olarak, teknolojideki tüm gelişmelerimizi ekipmanlarımıza yansıtmaktayız. Ekipmanlarımız ve kaliteli ilaçlarımız ile kalıcı hizmet sağlarken, sağlığınıza da zarar vermemekteyiz. Zira Haseki böcek ilaçlama firmaları arasında bazı firmalar, kullandıkları ilaçlarla insan sağlığına zarar vermektedir.

Biz sizlere en kaliteli hizmeti daima en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Haseki böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semt genelinde günün her saati sürmektedir. Müşteri temsilcilerimizi arayarak, böceklerden kurtulmak için dilediğiniz her saate randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir