Garanti İlaçlama

Haşere İlaçlama Servisleri

Haşereler, böcekler, kemirgen ve parazitler dünyanın en zararlı canlılarıdır. Bazıları kan emerek beslenir, bazıları zehirlidir ve bu zehirlerini insanlara bulaştırdıklarından hayati tehlike taşır, bazıları eşyalara verdikleri zararlarla maddi kayıplara neden olmaktadır. bunlar gibi daha bir çok ciddi sorunlara sebep olan haşerelerden kurtulmak, profesyonel haşere ilaçlama servisleri ile mümkün olmaktadır.

[highlight color=”yellow”]Haşere ilaçlama yardımı almak için irtibat kuracağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı onaylı ve yasal bir firma olması oldukça önemlidir.[/highlight] Çünkü bu işlem oldukça hassastır ve eğitimli kişiler haricinde bilinçsizce gerçekleştirildiğinde ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bu nedenle hemen hemen her ilde ve her semtte haşere ilaçlama servisleri bulunan ve sahte olmayan ilaçlama firmaları tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra insanlar dışarıdan aldıkları böcek ilaçları ya da spreyler kullanarak da haşere ve böcek sorunlarından kurtulmaya çalışırlar. Ancak bunlardan da ancak geçici sonuçlar alabilirler. Ve büyük zaman kayıpları ile karşılaşırlar.

Her Haşereye Aynı İlacı Kullanmak İşe Yarar Mı?

Haşere, böcek, parazit, kemirgen, zehirlilerin milyonlarca farklı türü vardır. Bunların biyolojik yapıları farklı olduklarından kullanılan ilaçlar da farklı olmak zorundadır. Hamam böceği, kalorifer böceği ilaçlama için jel uygulama gerçekleştirilirken, kan emerek beslenen pire, tatarcık, kene, bit gibi haşereler için haşere ilaçlama servisleri tarafından sıvı ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmektedir. Bu böcek ilaçlama teknikleri, uzman ekiplerce, alan ve haşere türü, alanda bulunan haşere, böcek yoğunluğu tespit edilerek belirlenmektedir.

Garanti ilaçlama, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa illerinde her semtte mevcut olan haşere ilaçlama servisleri ile 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir