Garanti İlaçlama

Haşere Kovucu Cihaz Hakkında Bilgiler

Haşere kovucu cihaz hakkında kapsamlı bilgiler sunmak için hazırlanan makalemizde sizlere son dönemin popüler cihazları olan elektrikle çalışan haşere kovucular hakkında bilgiler sunacağız. Haşere kovucuların öne sürdüğü en büyük başlık, doğaya ve canlılara zarar vermeden onları yaşam alanlarımızdan uzaklaştırmak. Öte yandan bu işlemleri gerçekleştirirken yine yaşam alanlarımıza zehirli her hangi bir kimyasal madde barındırmayan ilaçların girmeyeceği işlemidir.

Haşere Kovucu Nedir?

Haşere kovucu; zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması için geliştirilen elektrik ile çalışan ve etrafına ses dalgaları yayarak haşereleri kovan yeni trend üründür. Haşere kovucuların, kurulumu, fiyatları ve kullanım alanları hakkında size pratik bilgiler sunmaya devam ediyoruz.

Haşere kovucular haşerelerin yoğun olarak konuşlandığı alanlara kurulumu yapılarak başlanmaktadır. Kurulumu gerçekleştirilen haşere kovucu prize takılarak açma düğmesine basılır. Haşere kovucu cihazın işlevi bu noktadan sonra sahip olduğu 220 volt elektrik akımı ile ultrasonik ses dalgaları yayarak haşereleri bulundukları yuvalarında en başta acı vererek, sonra da huzursuzluk vererek uzaklaştırma işlemini başlatır. Haşere kovucu cihazların bazıları iyon özelliklerine sahiptir. Yani kendi kendini yenilemem özelliğine sahiptirler.

Haşere kovucu cihazların özellikleri 500 metrekareye kadar geniş bir alana yayılabilmektedir.

Haşere Kovucu Cihazların Fiyatları Ne kadardır?

Haşere kovucu cihazların fiyat aralığı değişmektedir. Bu cihazları 50 TL gibi düşük fiyatlarla da satın alabilirsiniz 1500 TL gibi fiyatlarla da almanız mümkündür. Çünkü bu cihazların kapsama alanları ve aynı zamanda yaydığı ultrasonik ses dalgaları fiyat unsurunu etkilemektedir.

Yaşam alanlarınızın kalitesini arttırmak ve haşerelerden uzak bir hayata yaşamak için sizleri de bu cihazı kullanmaya davet ediyoruz. Eğer bu cihazdan gerekli randımanı alamamanız durumunda o zaman mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketinden destek alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir