Garanti İlaçlama

Haşereler İçin En Etkili İlaç

Haşereler için en etkili ilaç arıyorsanız ve bu ilaçların nerelerde satıldığına dair bir bilginiz yoksa o zaman sizleri bu konuda bilgilendirmeye çalışalım.  Haşereler için en etkili ilaç şudur diyebileceğimiz markalar mevcuttur. Kendi ilaçlama şirketimizden yola çıkacak olursak, ilaçlama firmamız genellikle ve sıklıkla Bayer firmasının ilaçlarını kullanmaktadır.  Ancak bireysel olarak haşereler için en etkili ilaç nedir diye soracak olursanız, her haşere türü için farklı ilaçlar bulunduğundan bu konuda net bir isim söylemek zorlaşıyor.

Haşere ilacını ya da böcek ilacı olarak tabir edilen, ilaçları aslında zirai alanda satış yapan kurumlardan ve eczanelerden satın alabilirsiniz. Ama çoğu uzman görüşü böcek ilaçlama işlemlerinin bireysel olarak yapılması uygun görülmemektedir. Satın alacağınız ilacın hangi şartlarda, nasıl kullanılacağına ilişkin bilginiz yoksa bu ilacın etkisini de görememiş olursunuz.

İlaçlama Şirketlerinden Destek Alın!

Haşereler için ilaçlama şirketlerinden destek alın. Bu nokta çok önemlidir. Eğer ilaçlama işlemlerini kendi kendinize amatör yöntemlerle yaparsanız bunun sonuçları ağır olabilmektedir. İlaçlama şirketi aracılığı ile yapacağınız işlemler her zaman güvenlidir. İlaçlama şirketlerinden destek istemeden evvel bu ilaçlama şirketi yasal mı değil mi? Bunu sorgulamanız gerekir. Aşağıdaki maddelere mutlaka dikkat etmelisiniz.

 • İlaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı belgesine sahip mi değil mi?
 • İlaçlama işlemleri kurumsal şirket güvencesinde mi değil mi?
 • İlaçlama şirketi TSE tescilli ilaç kullanıyor mu kullanmıyor mu?
 • İlaçlama şirketi 7 gün 24 saat hizmet veriyor mu vermiyor mu?

Haşere İlacı mı? Haşere İlaçlama mı Daha Ekonomik?

Haşere ilacı mı, yoksa haşere ilaçlama mı daha ekonomiktir? Haşere ilacı satın almak hiçbir zaman size fayda sağlamaz. Bunun başlıca nedenlerine baktığımızda, aldığınız ilacın korsan olma olasılığı yüksektir. Bu ilacın haşereler üzerinde etkisinden ziyade, bağışıklık yaratması durumu daha yüksektir. Bazılarımız, dışarıdan ilaç satın alarak ilaçlama işlemleri için bireysel olarak yapmaktadır. Burada hem paranız, hem çabanız boşa gidebilmektedir. Bununla da kalmayıp, yasal olmayan ilaçlar aynı zamanda gıda zehirlenmelerine de neden olmaktadır. Bu yüzden en sağlıklı uygulamanın ilaçlama şirketleri aracılığı ile yapılmasıdır.

Böcekler Ne İle Beslenirler?

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde ya da bahçelerde pek çok haşere türü ile karşılaşırız. Bu haşerelerden aynı türde olanlar hem evde hem de sokaklarda olabilmektedir. Peki her iki farklı mekanda olan bu haşereler ne ile beslenerek hayatta kalırlar, böcekler ne ile beslenirler?

Böcekler ne yerler

 • Uzun süre aç kalabilirler,
 • Bazı türleri sadece suyla beslenebilirken bazıları da susuz yaşayabilirler,
 • Evde ufak kırıntılar, yiyecek artıkları ile beslenebilirler,
 • Bazı türleri bitkiler ile beslenirler,
 • İnsan ve hayvan dışkısı ile beslenebilirler,
 • Pire gibi haşereler insan kanı ile beslenirler,
 • Pek çok mikrop, virüs ile beslenebilirler,
 • Pek çok haşere nemli ve rutubetli bir ortamda uzun süre yaşayabilir,
 • Böcekler bozulmuş yiyecekler ile beslenerek de hayatta kalabilir,
 • Sokaklardaki ya da bahçelerdeki haşereler toprakta bulunan tohum gibi doğal besinlerle beslenerek de hayatta kalabilir.

Görüldüğü üzere bir haşerenin bir evde ya da bahçede uzun süre kalabilmesine sebebiyet veren pek çok besin kaynağı bulunmaktadır. Bu nedenle de hem evlerde hem bahçelerde, iş yerlerinde ve çok farklı alanlarda yaşayabilmektedir. Özellikle hamam böcekleri, fareler, kalorifer böcekleri, pire, sinek türleri, kertenkele, gümüş böceği, tespih böceği gibi haşereler hem evlerde hem de bahçelerde fazlasıyla bulunmaktadır.

Bu haşerelerin zararları ve kendilerinden kurtulmak için hiç vakit kaybetmeden iyi bir ilaçlama şirketi tarafından yapılan böcek ilaçlama uygulamalarına başvurulmalıdır.

Böceklerden en etkili şekilde kurtulmak için sizlere en yetkin hizmetleri sunan firmamız, 24 saat hizmet sunmaktadır.

Tüm böcekler üzerinde en garantili sonuca ulaşmak için müşteri temsilcilerimizden hemen randevu talebinde bulunabilir, haşereler hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, en ekonomik fiyat politikamız üzerinden ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir