Garanti İlaçlama

Haşereler için jel

Haşere sorunu her alana da karşımıza çıkabilmektedir. Bu doğrultuda haşerelerden kurtulmak için haşere ilaçlama yapılması gerekmektedir. Haşere ile mücadele de haşereden kurtulmak için haşere ilaçlaması uzman kişilerin elinde haşereler için zehirken yanlış kişiler elinde insanlar için zehir olabilmektedir. Böcek sorunu yaşanan alanların böcek ile mücadele de ilaçlamasını yetkin haşere ilaçlama firmaları aracılığı ile yapmamız gereklidir.

Haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlama firmaları belirlenirken sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığı, ne kadar zamandır haşere ilaçlama sektöründe hizmet verdiği,  böcek ilaçlama uzmanlarının gerekliği eğitimleri alıp almadığı sorgulanmadır ayrıca mümkünse referansları da sorulmalıdır. Haşere sorunu olan alanlarda haşere zararları görülmesini engellemek için böcek ilaçlama da geç kalınmamalıdır. Haşere ilaçlama firmaları haşere ilaçlamada genelde tüm haşereler üzerinde etkili olan sıvı ilaç uygulanmaktadır. Bunun yanında hamam böceği, kara böcek ve kalorifer böceği sorunu olan alanlarda jel ilaçlamada yapılabilmektedir. Haşere problemi yaşanan alanda bu tarz haşerelerde yoğunluk yok ise jel ilaç uygulamak için sakınca yoktur.

İlaçlamada Uzman Yöntemler

Haşere ile mücadele kapsamında haşere sorunu için yapılacak olan jel ilaçlamayı haşere ilaçlama şirketi uzmanları yapmaktadır. Uzmanlar tarafından haşerelerden kurtulmak için haşerelerin geçiş yoluna ve muhtemel yuvalarına bir enjeksiyon yardımı ile uygulanmaktadır. Bu jeli yiyen böcek yuvasına döner ve burada böceğin ölümü gerçekleşir. Böcek ölüsünden beslenen diğer haşerelerinde ölümü gerçekleşmektedir. Böylece zincirleme olarak haşerelerden kurtulmanız sağlanmaktadır. Jel uygulamanın en büyük avantajı siz bir köşede yemeğinizi yerken bile rahatlıkla uygulanabilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir