Garanti İlaçlama

Haşerelerin Başı Dertte!

Haşerelerin başı dertte çünkü geliştirdiğimiz ilaçlama yöntemleri ile hepsini kökünden kazıyoruz. Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber haşereler ile mücadele dönemi de başlamış oldu. Evlerimizde, iş yerimizde, dışarıda kısacası hayatın bütün alanlarında karşımıza çıkan haşereler ile doğal mücadele sonuç vermediği gibi haşerelerin sayısının giderek yükselmesine neden olur. En önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmak olan haşerelerin fark edildiği an yok edilmesi oldukça önemlidir. Şekil olarak birbirine çok benzeyen ancak özellik olarak farklı olan bu haşere ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel bir firma ile çalışmaktır.

Bu bağlamda Garanti İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken İstanbul ili ve tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ve kullandığı bütün ürünler TSE damgalıdır. Garanti İlaçlama firmamıza ulaşmak için irtibat numaralarımızdan arayabilir, indirimli fiyatlarımız ile haşereleri yok edebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri haşerenin türüne, bulunduğu alana ve yoğunluğuna göre belirlenen uygulamalara verilen genel isimdir. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getiren böceklerden kurtulmak için uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama yöntemleri arasında en sık tercih edilen sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadır. Böceklerin yok edilmesinde uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiştir. Evdeki böceklerden kurtulmak için geliştirdiğimiz böcek ilaçlama işlemlerinde gerekli tedbirleri alarak sağlığınızı önceliğimiz yapmaktayız. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken maliyetin belirlemesinde ekonominizi zora düşürmeyecek bir anlayış taşımaktayız. Özel yaşam alanımıza giren haşereler sağılığımızı tehdit ederken, psikolojik rahatsızlık oluşturur. Hiç kimse evinde nereden çıkacağı belli olmayan haşereler ile yaşamak istemez.  Böcek ile mücadele etmek için geliştirdiğimiz ilaçlama yöntemlerinin fiyatı hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak haşerenin sayısı ve türü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü etkileyici olur.

Garanti İlaçlama firmamız yılların tecrübe ve birikimi ile sizlere kaliteli hizmet sunmak için bir telefon uzağınızda bekliyor. Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve haşerelerden kurtulmak için firmamızı 7/24 arayabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir