Garanti İlaçlama

Haşerelerle Mücadelede Bakanlık Onaylı İlaçların Kullanımı

Ev ve işyerlerini istila ederek insan sağlını doğrudan tehdit eden hastalıkların yayılmasına yol açan böcekleri yok etmek için profesyonel yardım istemek kadar ne kadar önemliyse problem istila boyutuna varmadan yani beklemeksizin firmamızdan yardım istenmeniz de bir o kadar önemlidir. Faydadan çok zararı dokunan ilaçlama uygulamalarıyla böcek sorununa bireysel yoldan çözüm getirmeye çalışanlarsa kısa bir süre zarfında böceklerin zannedildiği kadar basit canlılar olmadığını, geç dahi olsa fark eder ve ilaçlama şirketi aramak üzere İnternet başına geçer.

Bunun dışında yapılan en yaygın hataysa hata, korsan ilaçlama işi yapan kişilere güvenilmesi ve bu kişilerin kendini yetkili bir firmaymış gibi gösterdiği web sitelerinde yazanlara inanılması. Bakanlık onaylı ürünlerin dışında hiçbir kimyasal kullanmayan, tüm ilaçlama ekiplerine gerekli eğitimleri veren şirketimizin profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri varken bu kişilerden yardım istenmesi, sorunun sadece biraz daha büyümesine neden olur.

Korsan çalışan kişilere yerine uzman ekiplere güvenin!

İnternetten sürekli müşteri arayan ve ilaçlamaya dair hiçbir bilgisi olmadığı gibi böcek ve haşereler konusunda da herhangi bir bilimsel bilgiye sahip olmayan kişiler ancak ev ve işyerinize zehirli kimyasalları saçarak, insan sağlığını hiçe sayan uygulamalarla böcekleri yok etmeye çalışabilir. Bu kişilerin neden olabileceği tek sorun böceklerin ölmemesi değil, kullanılan kimyasalların insanlara zarar vermesidir. Bu risklerin yanı sıra yasadışı çalışan kişilerin kullandığı ve sadece adı ilaç olan kimyasalların böcekler üzerinde de istenen düzeyde bir tesiri olmadığından, böcek sorunun çözülmesi de mümkün olmamaktadır. Hatta çoğu zaman yanlış ilaç kullanan bu kişiler böceklerin bağışıklık geliştirerek çok daha dayanıklı hale gelmesine neden olur ki, bu tür durumlarda gerçek anlamda uzman olan ekipler dahi böceklerden kurtulmakta zorlanabilmektedir.

İlaçlama Ekibimiz 7/24 Hizmetinizde

Böceklerle mücadele için kullanılan ilaç karışımları, soruna neden olan böcek türüne ve bu böcek türünün dış ortam etkileşimi ya da yumurtlama hızına göre değişmektedir. Aslında bunlar dışında kullanılacak ilaç karışımının içeriği etkileyen birçok faktör bulunur. Bu sebeple böcek ve haşere sorunundan kurtulmak için bu faktörlerin tamamının değerlendirilmesi gerekmektedir. Senelerin deneyimine sahip bir ilaçlama firması olarak sizlere eğitimli, uygulama deneyimine sahip ve yalnızca Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ürünleri kullanan ekiplerle hizmet veriyoruz.

İstanbul böcek ilaçlama ekibimiz telefonunuzu bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir